Čínská elektrická posunovací lokomotiva Lianyang Iron & Steel China #XNY 001 Blue Black & Yellow Front Themed Scheme Class XNY Road-Switcher Battery-Opearted Electric Locomotive for Model Railroaders Inspiration.

Stroj XNY je elektrická, kontaktní bateriová lokomotiva vyvinutá pro čínskou hutní společnost Lianyang Iron & Steel o výkonu 1,5 MW vyrobená v čínském závodě CRRC Zhuzhou je vybavena lithium-železofosfátovou baterií, která mu umožňuje přepravovat vlaky o hmotnosti 1,2 tisíce tun na vzdálenost až 128 km. Rychlonabíjecí systém vyvinutý speciálně pro lokomotivu vyžaduje pouze 3 sekundy k doplnění náboje 1 kW. Stroj je také vybaven senzory pro monitorování komponent a systémem dálkového ovládání. Ve srovnání s klasickou dieselovou lokomotivou je účinnost nového stroje o 12 % vyšší a údržba po celý její životní cyklus je o 20 % úspornější. CRRC začala vyrábět posunovací lokomotivy na baterie v roce 2020 a v roce 2022 dodala brazilskému železničnímu dopravci Vale dosud nejvýkonnější takovou lokomotivu s kapacitou baterie 1 MWh a tažnou silou 520 kN.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz