Soška Mai Shiranui ( 不知火舞 ) vytvořená podle předlohy figurální řady the SNK fighting game series “The King of Fighters XIII”. vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 26,5 cm s detailním zpracováním.

From the Anime series The King of Fighters XIII comes this great 1/7-scale PVC statue of Mai Shiranui. Mai Shiranui has brought the charm to the legendary super popular adult game The King of Fighters XIII.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií. Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime. Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

Shiranui Mai is the idol character in the King of Fighter series. She has the voluptuous body proportions that no warm blooded creature can resist. The figure sculptor Hiro of Alphamax brings out her boldness, her delicate beauty and her lethal grace with his creation. Don t forget that besides Ninjutsu, Mai is also a great Japanese dancer and female ninjas have the history of distracting their foes with their beauty.

Mai Shiranui je postava ze série bojových her Fatal Fury a The King of Fighters od SNK. Původně se s ní ve hře Fatal Fury vůbec nepočítalo, protože její bojový styl byl vytvořen pro jiného mužského ninju. Když se vývojáři přeorientovali na zařazení idolové postavy do série, rozhodli se vyřadit muže Shiranui kvůli Mai. Její charakteristické "poskakování" bylo volně upraveno podle metody kunoichi (ženských ninjů) při vraždění: smyslně se chovat ke své nenápadné kořisti, než udeří. Podle jednoho z čísel časopisu Neo Geo Freak byla její ňadra vymodelována podle Fumie Hosokawy a její zadek podle zesnulé Ai Iijimy, obě ženy byly v té době slavnými idoly.

The King of Fighters XIII (japonsky: ザ・キング・オブ・ファイターズ XIII) je bojová hra ze série The King of Fighters, kterou vyvinula a původně vydala společnost SNK Playmore v roce 2010. Hra King of Fighters XIII byla vydána pro japonské arkády 14. července 2010, zatímco porty pro Xbox 360 a PlayStation 3 byly vydány během konce roku 2011 v japonských a anglických regionech, přičemž jejich vydání ve Spojených státech, respektive v Evropě, měly na starosti společnosti Atlus USA a Rising Star Games. Verze pro iOS a Android následovaly v letech 2011 a 2012. Verze pro PC byla vydána na platformě Steam 13. září 2013.

Hra se odehrává po událostech z The King of Fighters XI a je také závěrem příběhového oblouku Ashe Crimsona, který začal v The King of Fighters 2003. Sleduje další turnaj King of Fighters, který tajně pořádají Those From the Distance Land, organizace stojící za událostmi z předchozích dvou her, jež se snaží zlomit pečeť démona Orochiho a získat jeho moc.

Hra byla vydána po hře The King of Fighters XII a režíroval ji Kei Yamamoto, který do ní chtěl vnést prvky z předchozích dílů The King of Fighters a opravit problémy z předchozí hry. Tento titul výrazně upravuje hratelnost oproti svému předchůdci, odstraňuje některé režimy a přidává ty dříve používané v sérii. Rozšiřuje také soupisku postav a znovu seskupuje hratelné postavy do tříčlenných týmů jako v předchozích dílech. Porty se vyznačují tím, že obsahují více obsahu než původní verze, například nové postavy, fáze a herní režimy. Přijetí kritikou bylo pozitivní.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz