Mai Shiranui Bluish Fan Sexy Anime Figure

Mai Shiranui Bluish Fan Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem: na dotaz
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:009197
Výrobce: Daiki Kougyo
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 783,00 Kč s 21% DPH

#HENTAIANIME

Soška Mai Shiranui ( 不知火舞 ) vytvořená podle předlohy figurální řady the SNK fighting game series “The King of Fighters XIII” ( ザ・キング・オブ・ファイターズ 1/5 PVC 不知火舞 黒バージョン ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 33 cm s detailním zpracováním.

From the Anime series The King of Fighters XIII comes this great 1/5-scale PVC statue of Mai Shiranui. Mai Shiranui has brought the charm to the legendary super popular adult game The King of Fighters XIII.

Mai Shiranui is a character from the Fatal Fury and the King of Fighters series of the SNK fighting adult games. Originally it was not planned, but the character came up in the Fatal Fury and the fighting style was intended for a male ninja. As the creators followed the idol character in the series, the Shiranui Mai female ninja came up.. with the modification by a Kunoichi (female ninja). According to an issue of Neo Geo Freak, her breasts were modeled after Fumie Hosokawa and her butt was after Ai Iijima, both the women were great idols.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií. Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime. Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

Shiranui Mai is the idol character in the King of Fighter series. She has the voluptuous body proportions that no warm blooded creature can resist. The figure sculptor Hiro of Alphamax brings out her boldness, her delicate beauty and her lethal grace with his creation. Don t forget that besides Ninjutsu, Mai is also a great Japanese dancer and female ninjas have the history of distracting their foes with their beauty.

The Shiranui Mai figure is so lovely that it is hard to decide which part of her should be studied first. Her cheeks spot the faintest blush and her hair is lustrous, the painter is careful to include warm tones in her skin so that her body looks soft to the touch. Even her ornaments are sculpted to perfection.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz