Služební vlakový vůz modelové železnice v měřítku G (!) pro železniční modeláře v modelářské kvalitě -38646 PIKO Colorado & Southern Railroad #99 G Scale Drovers Wood Cupola & Windows Caboose (Waycar).

■ Model unikátního dřevěného služebního vozu založeného na třídě Drovers železniční společnosti Colorado & Southern Railroad C & S, které sloužily od první světové války až do 70. let 20. století. ■ Funkční zadní světla. ■ Možnost dodatečné montáže vnitřního osvětlení pomocí světelného modulu #36136 (použijte sadu osvětlení PIKO #36136 s kuličkovými koly #36167 nebo bez nich). ■ Podobné vozy používané mnoha dalšími železnicemi. ■ Mnoho detailů včetně realisticky odlitých dřevěných desek. ■ Pracovní obrysové světlomety v měřítku G s červenými a zelenými LED čočkami. ■ Pěkně propracované interiéry s posuvnými bočními dveřmi zavazadlového prostoru. ■ Žebříky, střešní lávky s kovovým zábradlím, brzdové kolo, ruční zábradlí, brzdový válec, střešní kouřový zvedák z výroby, a potrubní rozvody. ■ Odolná kovová dvojkolí a elektrické stěrače sběračů. ■ Spřáhla typu hák a smyčka. ■ Výrazné a čisté nápisy a loga. ■ Vytvořeno z neuvěřitelně odolných materiálů odolných proti povětrnostním vlivům. ■ Minimální doporučený poloměr: 600 mm / 23. 6". ■ Délka přes nárazníky 365 mm / 14,4". ■ Lze provozovat samostatně nebo v páru s dalšími položkami a vytvořit tak osobní soupravu PRR. ■ Kompletně sestavené a připravené k použití na železnici v měřítku G. ■ Speciálně soustružená kovová dvojkolí pro obvzláště hladký chod vozu. ■ Vůz je provozovat samostatně nebo ho spárovat s dalšími položkami a vytvořit tak osobní vlak. Položky mohou zahrnovat zavazadlový vůz 38647 C&S, kombinovaný vůz 38645 C&S, dřevěný vůz 38644 C&S a služební vůz 38646 C&S Drovers Caboose.

Kromě toho, že tyto vozy sloužily jako služební kabiny u nákladních vlaků, poskytovaly také místo k sezení a spaní pro muže, kteří doprovázeli materiál přepravovaný vlakem. Vzhledem k tomu, že potřeba vozů pro přepravu osob později klesala, bylo několik těchto vozů během druhé světové války upraveno pro přepravu menších než nákladních zásilek (LCL) a přepravovalo malé zásilky a expresy na vedlejších tratích.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz