Soška Aensland Morrigan vytvořená podle předlohy figurální řady the fighting game “Darkstalker” ( ヴァンパイア, Vampire )vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Capcom released the Capcom Figure Builder Creator s Model ( カプコンフィギュアビルダー クリエイターズモデル ) Morrigan Aensland ( モリガン・アーンスランド ) non-scale PVC figure from the fighting game “Darkstalker” ( ヴァンパイア, Vampire ) developed by Capcom. September 2014. Around 270mm tall and 240mm width.

Darkstalkers Morrigan CFB Creators Model Statue: An amazing statue from the hit Darkstalkers series! The alluring vampire Morrigan has been painted with incredible character precision. Measures over 27 cm tall and nearly 9 1/2-inches wide!

Directly out of the hit vampire series comes an incredible and finely sculpted statue of the stunningly beautiful Morrigan! Illustrated by Mr. Nishimura Kinu and sculpted by Mr. Takeshi Hamasaki, fans will love to own this Darkstalkers Morrigan Capcom Figure Builder Creators Model Statue and have it displayed on their shelf.

The highly detailed statue is painted with incredible precision and character accuracy! Measures over 10 1/2-inches tall and nearly 9 1/2-inches wide! Size/Weight : 30.8 x 28.3 x 17.1 cm / 1002g

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz