Morrigan Aensland The Darkstalkers Player 2 Statue

Morrigan Aensland The Darkstalkers Player 2 Statue
Novinka

v prodeji od 30.11.2024
Věkové omezení:14
Rok vydání:2024
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:EA91M5
Související:Morrigan Aensland The Darkstalkers Vampire Statue
Výrobce: First 4 Figures
MotivANIME FIGURE


Cena 2 793,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Morrigan Aensland vytvořená podle herní předlohy the Darkstalkers od společnosti Capcom vycházející z grafického designu the First 4 Figures Darkstalkers lineup je vysoká cca 25 cm s detailním zpracováním.

"First 4 Figures is proud to introduce their latest statue collectible, Morrigan Aensland! This is the first statue to release in the all-new Darkstalkers lineup. Morrigan is a confident, beguiling, sultry succubus of the renowned Aensland Family. She is next in line to rule the demon realm Makai once her foster father, Belial Aensland, has passed. Her strength, personality, demeanor are what make her unique and beloved by all, inspiring even the very concept for this statue. From how her legs are positioned to how she rests her hands on her knee, you can easily sense her bewitching and sensual nature.

The design of the base comes from Morrigan s stage in the game, Deserted Chateau. In the foreground and background of the stage are numerous rock formations as if players were fighting in a cave. As for the coffin, the purple puddle, the skulls, and the candles on the base, these are details that can also be found in the background of Deserted Chateau. The coffin is resting on the left-most part of the stage, and to the right is a body of purple liquid lit by candles with skulls and bones floating.

In the Darkstalkers lore, Morrigan s soul was split into three by her father as he found Morrigan to be a threat to Makai due to her lack of control over her immense power. One of her souls was given a body in the form of Lilith. The Player 2 color variant is for those who prefer one of Morrigan s more popular alternate color palettes, as it is akin to Lilith s color scheme.

Darkstalkers - Morrigan Aensland - Player 2 Variant comes with the following:

- Darkstalkers - Morrigan Aensland PVC painted statue (Player 2 variant) - Highly detailed base inspired by the Darkstalkers art style

Morrigan Aensland (japonsky: モリガン・アーンスランド, hepburn: Morigan Ānsurando) je fiktivní antihrdinská postava a ženská hrdinka v sérii Darkstalkers od společnosti Capcom. Debutovala ve hře Darkstalkers z roku 1994: Od té doby se objevila ve všech hrách série a v různých souvisejících médiích a merchandisech, stejně jako v několika videohrách mimo řadu Darkstalkers, včetně většiny dílů Marvel vs. Capcom a SNK vs. Capcom.

Morrigan je sukuba a mocná princezna (později královna) říše démonů Makai, která je velmi marnivá a žije jen pro vzrušení z boje, ale pomalu začíná brát své královské povinnosti vážněji i přes svou posedlou fascinaci lidským světem. Má sesterskou rozpolcenou část jménem Lilith a soupeře jménem Demitri Maximoff a její pohybový soubor připomíná Ryu a Kena ze Street Fightera.

V sérii Darkstalkers je Morrigan sukuba a adoptivní dcera krále démonů Beliala z rodu Aensland, jednoho ze tří hlavních rodů Makai (魔界, doslova "Svět démonů"), který jí předpověděl narození ve Skotsku v roce 1678. Belial také předvídal nebezpečí plynoucí z neuvěřitelné moci, která v Morrigan sídlí. Pokud by nedokázala svou moc řádně ovládat, pohltila by její tělo a svět by utrpěl katastrofální škody. Aby zabránil tomu, aby se tato událost rozvinula, zapečetil Belial dvě třetiny její duše, dokud nebude moci snést její plnou sílu: jednu třetinu zapečetil v sobě, která by se po jeho smrti vrátila Morriganovi. Druhou třetinu zapečetil v kapesní dimenzi, která se nakonec stala vlastní bytostí jménem Lilith. Aniž by to věděla, Morrigan vyrostla a starali se o ni dva menší démoni jménem Lucien a Mudo. Život chráněné princezny na hradě Aenslandu jí připadal nudný, a tak často navštěvovala svět lidí a hledala zábavu, pokoušela lidi bez ohledu na jejich pohlaví a bojovala pro vlastní potěšení. Je schopna přecházet do lidské dimenze bez použití brány, ale prostě se spoléhá na svou schopnost translokace.

O několik století později, během událostí v Darkstalkers: Noční válečníci (Upíři) a Noční válečníci: (Vampire Hunter), je Morrigan přitahována podivnou obrovskou silou (ze které se vyklube mimozemský ohnivý démon Pyron) a znovu se vydává do lidského světa. Morrigan Pyrona najde a vyzve ho na souboj, ale je poražena, protože se ukáže, že je příliš silný, než aby ho mohla porazit. Místo toho vítězí vyhnaný upíří lord Demitri Maximoff, úhlavní nepřítel jejího otce, který Pyronovu moc pohltí. 12] O šestnáct let později Belial umírá a Morrigan je oznámeno, že je nástupkyní na aenslandském trůnu, aby vládla dalších 1200 let. Ačkoli se jako Královna noci stává právoplatnou vládkyní Makai,Morrigan se stále vyhýbá svým povinnostem a snaží se pokračovat ve svém hédonistickém a vzrušujícím životě jako dříve. Mezitím se Demitri krátce poté, co se dozvěděl o Belialově smrti, vrátil na Makai a vyzval Morrigan na souboj o právo vládnout říši démonů. Morrigan postupně přijala neodbytný upírův požadavek ještě před událostmi v Darkstalkers 3 (Spasitel upírů), kdy se po svém stoletém spánku objevil Jedah Dohma a stvořil Majigen, který do sebe vcucnul Morrigan a její hrad. Jedah osvobodil Lilith, která je nucena Morrigan najít a nakonec s ní opět splyne, jak je zobrazeno v obou jejich koncích.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz