Aensland Morrigan The Queen Succubus Of Darkstalkers Quarter Scale Premium Collectibles Statue

Aensland Morrigan The Queen Succubus Of Darkstalkers Quarter Scale Premium Collectibles Statue
#sosky

Soška Morrigan Aensland vycházející z figurální řady the Darkstalkers most iconic succubus series podle předlohy SC Quarter Scale Statue line je vysoká cca 43 cm s detailním zpracováním.

Hand Made Objects (HMO) from Hong Kong offers the line of hand-crafted collectible figurines. This 1/4 scale statue belongs to Darkstalkers most iconic succubus, Morrigan Aensland.

According to HMO Founder Mufizal Mokhtar, this incredible sculpture was created in collaboration with Capcom and is up for the success of their Premium Mega Man X Statue.

HMO presents to you, an amazing and unprecedented depiction of the Queen Succubus Morrigan Aensland in stunning 1:4 scale. If you would like to find out why this statue stole the show and eclipsed products at conventions, read on.

We know what you want… Designed solely for your viewing pleasure, Morrigan features a stunning portrait with incredible life-like eyes realized by HMO’s Realeyes (patent pending) technology. Never before has an HMO female statue looked so beautiful. For you, the appreciator of immortal dynamic scenes, the statue is brought to life with bats taking flight all around Morrigan, like a demon ascending to the heavens. The base itself is a display marvel. As you rotate the base slowly, a skull greets you from the front of Morrigan.

With a low edition size, we guarantee the worldwide rarity of Morrigan for you. Morrigan also comes with an exceptional “Player 2” variant in crimson and blue shades for those who wish to brag about ownership of this even more hard-to-find variant of this HMO masterpiece.

Morrigan Aensland (japonsky: モリガン・アーンスランド, hepburn: Morigan Ānsurando) je fiktivní antihrdinská postava a ženská hrdinka v sérii Darkstalkers od společnosti Capcom. Debutovala ve hře Darkstalkers z roku 1994: Od té doby se objevila ve všech hrách série a v různých souvisejících médiích a merchandisech, stejně jako v několika videohrách mimo řadu Darkstalkers, včetně většiny dílů Marvel vs. Capcom a SNK vs. Capcom.

Morrigan je sukuba a mocná princezna (později královna) říše démonů Makai, která je velmi marnivá a žije jen pro vzrušení z boje, ale pomalu začíná brát své královské povinnosti vážněji i přes svou posedlou fascinaci lidským světem. Má sesterskou rozpolcenou část jménem Lilith a soupeře jménem Demitri Maximoff a její pohybový soubor připomíná Ryu a Kena ze Street Fightera.

V sérii Darkstalkers je Morrigan sukuba a adoptivní dcera krále démonů Beliala z rodu Aensland, jednoho ze tří hlavních rodů Makai (魔界, doslova "Svět démonů"), který jí předpověděl narození ve Skotsku v roce 1678. Belial také předvídal nebezpečí plynoucí z neuvěřitelné moci, která v Morrigan sídlí. Pokud by nedokázala svou moc řádně ovládat, pohltila by její tělo a svět by utrpěl katastrofální škody. Aby zabránil tomu, aby se tato událost rozvinula, zapečetil Belial dvě třetiny její duše, dokud nebude moci snést její plnou sílu: jednu třetinu zapečetil v sobě, která by se po jeho smrti vrátila Morriganovi. Druhou třetinu zapečetil v kapesní dimenzi, která se nakonec stala vlastní bytostí jménem Lilith. Aniž by to věděla, Morrigan vyrostla a starali se o ni dva menší démoni jménem Lucien a Mudo. Život chráněné princezny na hradě Aenslandu jí připadal nudný, a tak často navštěvovala svět lidí a hledala zábavu, pokoušela lidi bez ohledu na jejich pohlaví a bojovala pro vlastní potěšení. Je schopna přecházet do lidské dimenze bez použití brány, ale prostě se spoléhá na svou schopnost translokace.

O několik století později, během událostí v Darkstalkers: Noční válečníci (Upíři) a Noční válečníci: (Vampire Hunter), je Morrigan přitahována podivnou obrovskou silou (ze které se vyklube mimozemský ohnivý démon Pyron) a znovu se vydává do lidského světa. Morrigan Pyrona najde a vyzve ho na souboj, ale je poražena, protože se ukáže, že je příliš silný, než aby ho mohla porazit. Místo toho vítězí vyhnaný upíří lord Demitri Maximoff, úhlavní nepřítel jejího otce, který Pyronovu moc pohltí. 12] O šestnáct let později Belial umírá a Morrigan je oznámeno, že je nástupkyní na aenslandském trůnu, aby vládla dalších 1200 let. Ačkoli se jako Královna noci stává právoplatnou vládkyní Makai,Morrigan se stále vyhýbá svým povinnostem a snaží se pokračovat ve svém hédonistickém a vzrušujícím životě jako dříve. Mezitím se Demitri krátce poté, co se dozvěděl o Belialově smrti, vrátil na Makai a vyzval Morrigan na souboj o právo vládnout říši démonů. Morrigan postupně přijala neodbytný upírův požadavek ještě před událostmi v Darkstalkers 3 (Spasitel upírů), kdy se po svém stoletém spánku objevil Jedah Dohma a stvořil Majigen, který do sebe vcucnul Morrigan a její hrad. Jedah osvobodil Lilith, která je nucena Morrigan najít a nakonec s ní opět splyne, jak je zobrazeno v obou jejich koncích.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz