Wahta Sigui / Shigyi Inquisitor Golden Sexy Anime Figure

Wahta Sigui / Shigyi Inquisitor Golden Sexy Anime Figure
#HENTAIANIME

Soška Wahta Sigui vytvořená podle předlohy figurální řady the manga/anime Queen s Blade Rebellion vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 25,5 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Here comes the Wahta a great Shigyi Active Figure! Full length: approx 255 mm. Size/Weight : 25.9 x 18.7 x 12.3 cm / 471g

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.Queen’s Blade is a kind of board game called “Visual Book for Duel”, it is base on the Lost Worlds Combat Picture Books. Just like the Lost Worlds Combat Picture Books, you play with the other players with the picture book. There is attack, defense, special attack… etc staged in the book. You have to read all the instruction and understand everything before you can start playing. Be it “Queen’s Blade” or “Queens Blade” since there is no official English name so far. Just like any other Queen’s Blade figures, even this one is castoffable.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz