Super Sonico In The 10th Anniversary Wedding Gown Anime Figure

Super Sonico In The 10th Anniversary Wedding Gown Anime Figure
Věkové omezení:15
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:BBP05811A1
Výrobce: Good Smile Company
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Super Sonico vytvořená podle grafické předlohy Tsuji Santa figurální řady Nitro Super SoniAni Series vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 35 cm s detailním zpracováním.

A figure of Sonico in a beautiful wedding dress in celebration of Super Sonico s 10th anniversary!

The figure is based on an original illustration by Tsuji Santa and has been sculpted in 1/6th scale to capture her impressive dress and sexy appearance in lovely detail!

The wedding dress is an original design made especially for Sonico, bringing out her charm as much as possible for fans to enjoy by their side. She also comes with an alternate expression part to display her ready to tie the knot with her wedding kiss! Be sure to add this Sonico to your collection as your bride!

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz