Storm Ororo Munroe The Weather Witch White Bishoujo Figure

Storm Ororo Munroe The Weather Witch White Bishoujo Figure
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:BBP16822
Výrobce: Bif Bang Pow!


Cena 3 437,00 Kč s 21% DPHSoška Storm Ororo Munroe vytvořená podle předlohy figurální řady the popular Marvel Bishoujo collection (Bishoujo je japonský výraz pro krásnou ženu) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 30 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií. Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime. Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

The popular Marvel Bishoujo collection (combining iconic superheroines and villains with traditional Japanese stylings) continues to bring you the amazing beauties of the Marvel Comics universe as you have never seen them before.

Following hot on the heels of X-23 is another beautiful and powerful mutant, the goddess STORM!

A native of Africa known as Ororo Munroe, the Marvel “weather witch” first appeared in 1975 s Giant-Size X-Men #1. In addition to her prodigious meteorological powers, Storm has exhibited a great talent for leadership which she has put into good use as a frequent leader of X-Men teams over the years.

After appearing in nearly all of the X-Men movies, comic books, cartoons, and video games over the years, it is her turn to be treated to the Japanese Bishoujo (pretty girl) style based on an original character reinterpretation by renowned illustrator Shunya Yamashita.

A master of the elements, Storm flies into your collection with all the fury of her namesake and the beauty of nature unleashed. Hovering atop a whirlwind base made of clear pvc, the sultry mutant poses with one leg bent in front of the other and her hands raised to the heavens.

Ororo s outfit is based on the original black costume designed by David Cockrum and looks great on the superhero, leaving plenty of skin exposed and showing off her voluptuous body.

The intricate details of her clothing and streaming hair reflect the expertise of the sculpt, and it is all topped off by a beautiful Bishoujo styled face that makes this Storm different from any other version in your collection. And if all of that was not cool enough, the X-Woman even comes with removable lightning effects that you can mount on her hands!

Sculpted by Koutarou Takeuchi, Storm stands nearly 12 inches tall (in the Marvel Bishoujo 1/7th scale) as she floats in the air, a true vision of comic book beauty viewed through the lens of the bishoujo style.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz