Sister Amelia In A Bunny Outfit & An Eye-Popping Giant Cross Sexy Anime Figure

Sister Amelia In A Bunny Outfit & An Eye-Popping Giant Cross Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.06.2023
Věkové omezení:18
Rok vydání:2023
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:DC10071
Výrobce: BINDing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 11 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Sister Amelia 1/4 vytvořená podle předlohy the anime series Designed by Akatsuki Akane vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 34 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Immoral Sister Bunny Designed by Akatsuki Akane! Akatsuki Akane has illustrated blonde beauty, Sister Amelia, in a non-sister like manner!?

The chain represents Sister Amelia s freedom being deprived. Those voluptuous amorous suppling breasts and hips represents the sinful mankind. Her outfit and cross represents her.... outfit and cross. The design and decorative aspects are something to be very particular about. Regardless, finer details have been brought to attention.

Both chest and crotch parts are cast-off, so feel free to dress the nun to your bun however you like. Sister Amelia s tights are actual sewn fabric, so you can keep manifesting those sinful acts of yours.

The marble base with an eye-popping giant cross will further enhance your view of the depraved world... You can "bind" Sister Amelia with the chains however you like.

Please enjoy this erotic and aesthetic world full of benevolent bunnies at home.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz