Selvaria Bles Christmas Party Bikini Sexy Anime Figure

Selvaria Bles Christmas Party Bikini Sexy Anime Figure
#HENTAIANIME

Soška Selvaria Bles vytvořená podle předlohy figurální řady the game/anime “Valkyria Chronicles Dual” ( 戦場のヴァルキュリ DUEL ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 15 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií. Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime. Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

The 3rd volume of Vertex s "Valkyria Chronicles" figure series features Selvaria Bles from "Valkyria Chronicles DUEL", dressed in a Christmas costume. The usually strict "colonel", although unwillingly, is wearing a special costume for this occasion! The characteristic proportions drawn by illustrator Raita Honjou have been recreated faithfully. Depicted in her red Santa outfit with the Valkyria sword, red bra and cap plus antlers, seated on her knees, Selvaria really packs a visual punch!

Even the minute X-mas accents and accessories on her clothing and equipment have been perfectly replicated with amazingly detailed sculpting and painting. This is truly an amazing realization of the awakened Valkyrian warrior!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Vertex released the Selvaria Bles ( セルベリア・ブレス ) -X’mas Party- 1/7 PVC figure from the game/anime “Valkyria Chronicles Dual” ( 戦場のヴァルキュリ DUEL ). May 2017. Around 150mm tall. Sculptor: Zmio, makoto (MIC).

*The base with fur shown in the images is NOT included.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz