Scathach In Loungewear House Dress Sexy Anime Figure

Scathach In Loungewear House Dress Sexy Anime Figure
#HENTAIANIME

Soška Scathach vytvořená podle předlohy figurální řady the japanese manga “Fate/stay night” series “Fate/Grand Order” ( フェイト/グランドオーダー )vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Alter brings the Scathach (ランサー/スカサハ ) Loungewear Mode 24 or House Dress Mode ( 部屋着モード ) 1/7 PVC figure from the “Fate/stay night” series “Fate/Grand Order” ( フェイト/グランドオーダー ). June 2018. Around 240mm tall.

Another exquisite figure of Scathach aka Assassin from Fate/Grand Order. This is a 1/7th scale figure depicting Scathach in a sexy loungewear Mode 24 . We love her vogue design which accentuates Scathach s perfect body and her pullover that can be removed so you can display her hips and legs without obstruction. An awesome Fate figure by Alter.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz