Mercedes S-CLASS 600 Pullman (W100) Landaulet 1965 Black 1/18 Die-Cast Vehicle

Mercedes S-CLASS 600 Pullman (W100) Landaulet 1965 Black 1/18 Die-Cast Vehicle
Novinka

Věkové omezení:14
Rok vydání:2023
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast - 1/18 a další
AUTÍČKA PRO SBĚRATELE - MODELY 1/18 a další
Kód:ELI345
Související:Mercedes S-CLASS 600 Pullman (W100) Landaulet SOFT-TOP SEMICONVERTIBLE 1969 Dark Blue 1/18 Die-Cast Vehicle
Výrobce: KK Scale Models


Cena 6 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Model auta pro sběratele Mercedes S-CLASS 600 Pullman (W100) Landaulet SOFT-TOP SEMICONVERTIBLE 1965 - Queen Elizabeth II / Kiesinger - v černém laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Extravagance dovedená do extrému: to je motivace německých inženýrů, kteří navrhli tuto variantu Mercedesu. Tento rustikální vůz se tak stává skutečnou limuzínou, jedním z nejluxusnějších míst na světě, obklopeným vzácnými kůžemi a tlustými koberci. Vše činí z tohoto vozu exkluzivitu, po které touží všichni, ale kterou vlastní jen málokdo.

Mercedes 600, představený v roce 1963, obnovil tradici oficiálních vozů, která byla zahájena ve třicátých letech modelem 770. Koktejl luxusu a technické odvahy, který v sobě vůz 600 ukrýval, zůstal v katalogu téměř dvacet let a navždy spojil svou historii s mocnými tohoto světa: hlavami států, papeži, hvězdami a extravagantními osobnostmi. Model 600, vyráběný v různých konfiguracích, včetně 6,42 m dlouhé limuzíny Pullman, byl vybaven osmiválcem o objemu 6330 cm3 a výkonu 250 koní. Vyrobeno bylo 2677 kusů.

■ Autentické obložení interiéru. ■ Detailní motorový prostor. ■ Otáčející se přední kola. ■ Otevírací kapota, dveře a zavazadlový prostor. ■ Ručně vyrobený přesný kovový model z více než 1230 dílů. ■ Šest funkčních dveří s vnějšími klikami (M-205). ■ Šest funkčních dveří, čtyři s vnějšími klikami (M-217). ■ Funkční látková měkká střecha, která kryje zadní část vozu prostor pro cestující (M-217). ■ Zvedací kapota motoru a víko zavazadlového prostoru. ■ Brilantní lakování v nejvyšší kvalitě. ■ Důmyslná reprodukce hnacího ústrojí a pomocných jednotek. ■ Detailní replika krytu rezervního kola v zavazadlovém prostoru. ■ Věrné zobrazení podvozku a pomocného rámu. ■ Dvě sklopná sedadla v prostřední řadě. ■ Zadní lavicové sedadlo se sklopnou loketní opěrkou umístěnou uprostřed. ■ Pohyblivé sluneční clony. ■ Odnímatelná kola, každé upevněné 5 maticemi a šrouby. ■ Magnetické náboje, z nichž každý je ozdoben jemnou hvězdou Mercedes. ■ Důmyslně reprodukovaný interiér, včetně jeho koženého čalounění a vzácného dřeva (M-205). ■ Složitě reprodukovaný interiér včetně velurového čalounění a vzácných dřevěných prvků (M-217). ■ Realisticky ztvárněná střední dělicí stěna a panely. ■ Vzhledová replika televizní antény a přijímače (M-217). ■ Výsuvná teleskopická anténa. ■ Přední písečné blatníky vybavené šroubovacími úchyty pro vlajkové stožáry ■ Příslušenství: Nástroj na demontáž matic, náboje kol, otvírač dveří, a stožáry na vlajky.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz