Inouetakuya Demon Librarian Sexy Anime Figure

Inouetakuya Demon Librarian Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:000132
Výrobce: Orchid Seed
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 993,00 Kč s 10% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Inouetakuya vytvořená podle předlohy figurální řady the eroge “Demonbane” series “Zanmataisei Demonbane” ( 斬魔大聖デモンベイン ) published by Nitro+ vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Orchidseed released the Al Azif x Inouetakuya ( アル・アジフ×いのうえたくや ) Original Color Edition ( オリジナルカラーエディション ) 1/7 PVC figure from the eroge “Demonbane” series “Zanmataisei Demonbane” ( 斬魔大聖デモンベイン ) published by Nitro+. June 2011. Around 240mm tall. castoffable.

From the Anime series Demonbane comes this great 1/7-scale PVC statue of Inoue standing on the open book in a underwear costume. Her beautiful breasts neatly nestled in the cute skirt and the knee socks that tightly bite the edges of her slim legs make her looks so irresistible!

She sends our hearts pounding while looking at her figure that stands approx. 24 cm tall and comes with base in a window box packaging. Size/Weight : 32 x 26.5 x 14.6 cm / 957g.

Sculpted by Satoshi Ishiyama and Ranoman (Assistance by Hiroman of Kogeisha) this ultra-popular collaboration Al Azif figure returns for one last time! Taking its coloration from the original character, this figure features bold, sharp colors which add a new dimension to the figure! Featuring option parts as well as a beautiful paint application, this is a whole new spin on the extremely popular original figure.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz