Hustler In A Cardinal Red The Feamle Billiard Player Sexy Anime Figure

Hustler In A Cardinal Red The Feamle Billiard Player Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:009555
Související:Hustler Black White Billiard Player Sexy Anime Figure
Hustler WF 2009 Billiard Player Sexy Anime Figure
Výrobce: Orchid Seed
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Hustler vytvořená podle předlohy figurální řady the Happou Bijin Illustration Collection -Sweet Body- ( 八宝備仁画集 SWEET BODY ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Orchidseed released the Hustler ( ハスラー ) CARDINAL RED 1/7 PVC figure from the Happou Bijin Illustration Collection -Sweet Body- ( 八宝備仁画集 SWEET BODY ). July August 2010. Around 240mm tall (included the base). Castoffable. Sculptor: Ryouichi Ikeda (R.S.B).

The deep red color this figure contrasts beautifully with her black blouse! Even the billiard table and cue enhance the total background for this amazing figure!

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz