Ford Shelby GT500 Super Snake Police Car (Unmarked) White 1/18 Die-Cast Vehicle

Ford Shelby GT500 Super Snake Police Car (Unmarked) White 1/18 Die-Cast Vehicle
Věkové omezení:14
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast - 1/18 a další
Kód:009701
Související:Chris Pratt As STAR-LORD The Guardians of the Galaxy 3 Sixth Scale Collectible Figure
Výrobce: Shelby Collectibles


Cena 9 993,00 Kč s 21% DPH

Model auta pro sběratele Ford Shelby GT500 Super Snake Police Car v černobílém laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování. (k prodeji je neoznačená verze!)

Ford Mustang Shelby GT500 zvládne více než 320 km/h. Atmosférický vidlicový osmiválec o objemu 5,2 litru se spolu s modelem Shelby GT350 má stát minulostí a jeho místo nad přeplňovaným čtyřválcem o objemu 2,3 litru a atmosférickým pětilitrovým osmiválcem zaujme nový přeplňovaný osmiválec 5.2 DOHC Ti-VCT. Právě tato nově vyvinutá pohonná jednotka, jejíž výkon je v současnosti neoficiálními zdroji odhadován na zhruba 551 kW (750 k), má ve spolupráci s desetistupňovou automatickou převodovkou umožnit novému Shelby GT500 dosáhnout maximální rychlosti přes 320 km/h. Kromě svého motoru má připravovaná novinka vynikat i propracovanými aerodynamickými vlastnostmi karoserie i nastavením podvozku. Podle v současnosti dostupných informací pak má být jeho brzdový systém osazen karbon-keramickými brzdovými kotouči. Samozřejmostí má být několik jízdních režimů, mezi nimiž mají namísto módů Track a Snow/Wet figurovat Drag Strip a Launch Control.

Ford Mustang Shelby GT500 byl představený na severoamerickém trhu v rámci modelového roku 2019 na lednovém autosalonu v Detroitu.

Společnost Shelby American uvedla v roce 2015 na trh nový model Shelby Super Snake. Vzhledem k ukončení výroby modelu Shelby GT500 ztratil Super Snake 2015 označení GT500, ale někteří lidé jej stále nazývají GT500 Super Snake. Stejně jako Shelby GT 2015 vychází i tento model z Fordu Mustang GT 2015. Super Snake 2015 má motor 5,0 l V8 vybavený přeplňováním Shelby/Ford Racing o výkonu přes 650 k (přes 750 k prostřednictvím přeplňování Shelby/Whipple). Podle Shelbyho testovací vůz dosahuje výkonu 850 k (630 kW). Čtvrtmíle za 12,3 sekundy a rychlosti 187 km/h (116 mph) však napovídá, že výkon je mnohem nižší než 750 koní, natož 850 koní. Sériové Camaro ZL1 je rychlejší. Tunerské vozy, jako je tento, postrádají hodnoty výkonu a točivého momentu certifikované SAE.

Vpředu se nachází karbonová kapota Super Snake zdobená mřížkou s nuceným přívodem vzduchu, která se zvedá nad centrální mřížkou. Nová je také mřížka chladiče, na jejíž horní i spodní části je použit černý eloxovaný materiál.

Z aerodynamického hlediska přidal Shelby přední difuzor z uhlíkových vláken, který je vzadu doplněn větším spoilerem z uhlíkových vláken. Pod křídlem je další karbonové vlákno použité v novém zadním difuzoru, panelu zadních světel a v náraznících s bočními aerodynamickými lamelami těsně před zadními koly. Z kompozitu jsou také kryty zpětných zrcátek. Nakonec nechybí nezbytné závodní pruhy a vnější označení Super Snake.

Super Snake obsahuje speciální označení CSM, koberečky Shelby, prahové lišty, přístrojovou desku z uhlíkových vláken s ukazateli AutoMeter, krátkou řadicí páku Ford Performance, vylepšené čalounění, závodní sedadla, pětibodové závodní pásy, kryty ventilů Shelby a kryt zámku z uhlíkových vláken.

Výkon je rozváděn převodovkou 3,73 a novými poloosami, obojí od společnosti Ford Performance. Pneumatiky Michelin Pilot Super Sport jsou obuty na odstupňovaných 20palcových kolech WELD Racing Super Snake. Poprvé bude Super Snake k dispozici se šestistupňovou manuální nebo šestistupňovou automatickou převodovkou. Pod kapotou jsou k dispozici vylepšený mezichladič a chladicí sady pro diferenciál a převodovku.

Shelby American poprvé dodal Super Snaky s pravostranným řízením do Velké Británie a Evropy prostřednictvím oficiálního distributora Billa Shepherda Mustang a také do Austrálie, kde je představil Mustang Motorsport.

2015–2016 Shelby Super Snake:

Also called Mustang GT Super Snake. Body style 2-door fastback coupe. 2-door convertible. Related 2015–2016 Ford Mustang GT. Engine 5.0 L Coyote V8 with Shelby/Ford Racing or Shelby/Whipple supercharger. Transmission Getrag/Ford MT82 6-speed manual. Ford 6RSO 6-speed automatic. Predecessor 2013/14 Shelby GT500 Super Snake.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz