Elsa The Frozen D-Select Diorama

Elsa The Frozen D-Select Diorama
Věkové omezení:14
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:HSB2247
Výrobce: Beast Kingdom


Cena 4 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Elsa vytvořená podle filmové předlohy the Frozen D-Select line vycházející z grafického návrhuje the Walt Disney Animation Studios vysoká cca 18 cm s detailním zpracováním.

Beast Kingdom continues to tradition of replicating your favorite scenes from animated films produced by Walt Disney Animation Studios and this D-Select 005 Frozen set is the latest work of the D-Select line! This diorama is meticulously detailed and perfectly capture the the essence of Frozen, showing Elsa s confident look and elegant posture with precision 3D sculpting. This diorama is not only sculpted in gorgeous detail, but also painted by hand in vibrant colors as seen in the movies. It uses a luminescent paint to make the snow shimmery and wet looking.

The PVC diorama measures approx. 18 x 12 x 10 cm and comes in a printed box.

Prototype shown, final product may be slightly different. All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz