Comboios de Portugall CP HO Brick Red Scheme Class Us Série 6 U (Arbel) 2-Axle Bottom Discharge Self-Unloading Open Ballast Car Wagon (2-Unit Pack)

Comboios de Portugall CP HO Brick Red Scheme Class Us Série 6 U (Arbel) 2-Axle Bottom Discharge Self-Unloading Open Ballast Car Wagon (2-Unit Pack)
Věkové omezení:14
Skladem: na dotaz
Kategorie:LOKO VAGÓNY WAGONS CARS - MODELY HO a další
Kód:118611
Výrobce: SUDEXPRESS


Cena 3 983,00 Kč s 21% DPH

Sada samovýklopných vagónů modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře v modelářské kvalitě na přepravu sypkých hmot - SUD604209 Sudexpress scale model trains Comboios de Portugall CP HO Brick Red Scheme Class Us Série 6 U (Arbel) 2-Axle Bottom Discharge Self-Unloading Open Ballast Car Wagon (2-Unit Pack), epocha IV.

Ballast wagons used by CP for inert transportation (usually sand and ballast). Série 6 (ARBEL) - compressed air and vacuum brake, designation U CP.

Metal chassis and body.
Accurate reproduction of axle boxes and suspension.
Braking system with realistic connecting rods and handles.
Detailed cargo box interior.
Detailed unloading systems and walkways.
Exact reproduction of 3 kinds of brake handles.
Reproduction of 3 kinds of buffers.
Filling loads available separately.

Comboios de Portugal (CP)

Dominantním osobním železničním dopravcem v Portugalsku je společnost Comboios de Portugal (CP), což v češtině znamená „vlaky Portugalska“. Firma vznikla v roce 1951 pod názvem Caminhos de Ferro Portugueses, současný název používá od 16. dubna 2009, kdy se transformoval původní podnik. CP provozují železniční dopravu na zhruba 2 600 km tratí širokého rozchodu kolejí, které jsou přibližně z poloviny elektrifikovány, a na 188 km úzkorozchodných drah. Páteří je severojižní magistrála Braga – Porto – Coimbra – Lisabon – Algarve, kde jsou provozovány vysokorychlostní spoje Alfa Pendular. Vlaky InterCity obsluhují také odbočky do Guimarães, Guardy/Castelo Branco, Évory a Beje. Regionální doprava byla na počátku 21. století o něco dostupnější než v sousedním Španělsku, avšak zejména v Alenteju byla drasticky zredukována. Oproti střední Evropě má menší význam. Železniční osa, která spojuje přístav Porto se španělským přístavem Vigo, je nejdůležitější na soukromé nákladní železnici Takargo, jež zde nasazuje lokomotivy Vossloh EURO 4000.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz