Chun Li Battle Costume Street Fighter Bishoujo Statue

Chun Li Battle Costume Street Fighter Bishoujo Statue
Věkové omezení:10
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:S12879
Výrobce: Kotobukiya


Cena 3 593,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Chun Li vytvořená podle předlohy figurální řady the Street Fighter vycházející z japonské formy dějového vyprávění Bishoujo je vysoká cca 23 cm s detailním zpracováním.

Kotobukiya returns to the popular Street Fighter, Chun-li, 1/7 scale, for the next Bishoujo! Chun-li is sculpted in detail with her powerful physique in her battle dress costume. She balances on one leg and with a determined look, she is ready to take down any opponent who stands in front of her way.

Perfect for display alone or alongside other Kotobukiya Street Fighter Bishoujo statues!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz