Chun Li In A Battle Costume The Street Fighter Bishoujo Statue

Chun Li In A Battle Costume The Street Fighter Bishoujo Statue
Věkové omezení:14
Rok vydání:2018
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:S12879
Výrobce: Kotobukiya


Cena 3 593,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Chun Li vytvořená podle předlohy figurální řady the Street Fighter vycházející z japonské formy dějového vyprávění Bishoujo je vysoká cca 23 cm s detailním zpracováním.

Kotobukiya returns to the popular Street Fighter, Chun-li, 1/7 scale, for the next Bishoujo! Chun-li is sculpted in detail with her powerful physique in her battle dress costume. She balances on one leg and with a determined look, she is ready to take down any opponent who stands in front of her way.

Perfect for display alone or alongside other Kotobukiya Street Fighter Bishoujo statues!

Chun-Li (春麗, také チュン・リー, Chun-Rī, tradiční čínština: 春麗; zjednodušená čínština: 春丽; pinyin: Chūnlì) je fiktivní postava v herní sérii Street Fighter společnosti Capcom. Jako vůbec první ženská hratelná postava, která se objevila v bojové hře a získala si tak uznání hlavního proudu, se poprvé objevila ve hře Street Fighter II: V roce 1991 se objevila ve hře Fighter Street: The World Warrior. V této sérii je expertkou na bojové umění a důstojnicí Interpolu, která neúnavně usiluje o pomstu za smrt svého otce rukou zlého M. Bizona, vůdce zločineckého syndikátu Shadaloo.

Postava čerpala inspiraci především z podobné postavy Tong Pooh, ženské záporačky ze Stridera, dřívější hry společnosti Capcom. Od svého debutu se Chun-Li stala oporou série a jednou z jejích nejoblíbenějších postav. Objevila se téměř ve všech následujících dílech série a v několika vedlejších hrách společnosti Capcom. Výrazně se objevuje také v médiích souvisejících se Street Fighter, včetně dvou celovečerních filmů, několika anime a komiksů a dalšího oficiálního zboží série. Získala si mnoho pozitivních ohlasů fanoušků i kritiků díky faktorům, jako je její příběh, atletický talent a hratelnost ve hře, a je považována za průkopnici ženských postav v bojových titulech a videohrách obecně.

Chun-Li, která se narodila 1. března 1968, je odbornicí na bojová umění. V pěti letech začala trénovat několik stylů čínského kempo ("čínského bojového umění"), zejména tai chi chuan, které později doplnila o sanda (bojové wu-šu) a bojové styly z celého světa, jako je taekwondo, plnokontaktní karate, judo a capoeira. V souvislosti se svou policejní prací je velmi zdatnou uživatelkou střelných zbraní, její herní profily uvádějí, že minimálně jednou dosáhla šestého místa v mezinárodní střelecké soutěži. [23] V univerzu si všimli její plynulé angličtiny, vyšetřovacích schopností, pronikavého pohledu, krásy a hereckého talentu pro klamání. 39] Chun-Li je prezentována jako žena se silným smyslem pro spravedlnost a její motivy pro boj se zločinem sahají od pomsty za smrt otce až po ochranu nevinných lidí. Zvláště jí záleží na dětech a projevuje odpor k využívání mladých dívek s vymytými mozky ve hře Street Fighter Alpha 3 a k únosu dívky ve hře Street Fighter III: 3rd Strike. V posledně jmenované hře se rozhodne, že bude svůj bojový styl a filozofii učit děti.

Laura Baileyová propůjčuje Chun-Li její anglický hlas od roku 2008. Baileyová řekla: "Chu-Li je velmi dobrá, protože je to pro ni velmi důležité: "Když jsem byla malá, Street Fighter byl obrovský a být jeho součástí bylo úžasné. Bála jsem se, co si lidé budou myslet o mém hlase, protože je tak ikonický. Může být těžké zavděčit se všem, zvlášť když Chun-Li nikdy neměla anglický hlas v žádné z předchozích her.".

Chun-Li se představila v roce 1991 v původní verzi hry Street Fighter II (Street Fighter II: The World Warrior) jako první hratelná ženská postava série, agentka Interpolu v utajení, která se snaží pomstít smrt svého otce rukou M. Bisona a jeho zločinecké organizace. Po Bisonově porážce naplní svou pomstu a rozhodne se vrátit ke svému životu obyčejné dívky; Super Street Fighter II umožňuje hráčům zvolit si tento konec nebo jiný, v němž zůstane policistkou. Prequelová série Street Fighter Alpha stavěla na jejím příběhu, zatímco Street Fighter III: 3rd Strike ji ukazuje v důchodu, kde učí bojová umění malé děti, aby se poté, co jednoho z jejích studentů unese Urien, byla nucena vrátit k vymáhání práva. Chun-Li se vrací ve hře Street Fighter IV, kde se v herním příběhu ocitá na životní křižovatce a nakonec se vrací jak k pouličnímu boji, tak k vymáhání práva. Vrací se i ve Street Fighter V; v prologovém příběhu Chun-Li vzpomíná, jak se dozvěděla o smrti svého otce. V nekanonické spin-off sérii Street Fighter EX je Chun-Li policistkou vyšetřující Shadaloo a pátrající po svém zmizelém otci.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz