Cat Anatomy Black / White Model Kit

Cat Anatomy Black / White Model Kit
Novinka

Skladem:poslední kusy
Kategorie:SVĚT ZVÍŘAT - sošky, figurky, fosílie, repliky současnosti
Kód:009512
Výrobce: Mr Toys


Cena 3 873,00 Kč s 21% DPH

kusů

Anatomický model kočky domácí v průřezu (stavebnice 28 dílů) vytvořený podle předlohy the 4D VISION Animal Dissection No. 29 je dlouhý cca approx. 30 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From the japanese series 4D VISION Animal Dissection No. 29 by Skynet comes this impressive kit of Cat Anatomy Model Black / White 立体パズル 4D VISION 動物解剖 No.29 猫 解剖モデル 黒/白 , made of PVC. Non Scale. Total length: approx. 300mm. Master sculpturing. 28 detachable parts. Highly-detailed finish. No adhesive required.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz