Batman Tim Sale Black & White Statue

Batman Tim Sale Black & White Statue
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:DC0154
Výrobce: Dc Collectibles/DC Direct
MotivBATMAN


Cena 3 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#batman
Soška Batmana vytvořená podle řadové předlohy Batman: Black and White statue series line vycházející z grafického návrhu Tim Sale a Jonathan Matthews je vysoká cca 17 cm s detailním zpracováním.

Batman Black & White Batman by Tim Sale 2nd Ed. Statue. More Batman Black and White for your collection! Designed by Tim Sale and sculpted by Jonathan Matthews. Limited edition statue reflects the mood of Batman: Black and White. Logo-shaped base. Packaged in a black-and-white box.

Designed by Tim Sale and sculpted by Jonathan Matthews, this Batman Black and White Batman by Tim Sale Second Edition Statue is a limited edition sculpture that reflects the mood of the stories presented in Batman: Black and White, volumes 1 and 2. Painted in monochromatic tones, it measures approximately 6 1/2-inches tall x 6-inches wide x 5-inches long, features a logo-shaped base, and is packaged in a black-and-white box. Ages 15 and up.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz