Soška Lara Croft vytvořená podle filmové předlohy the Tomb Raider vycházející z Sixth Scale Collector Figure line je vysoká cca 30 cm s detailním zpracováním.

Lara Croft is an English archaeologist, treasure hunter, and tomb raider. Born to an aristocratic family, Lara is generally disinterested in upper class society, finding it stifling and boring. She takes far more interest in delving into the secrets of the past and finding what is believed to not even exist.

POPTOYS EX012 Angelina Jolie As Lara Croft The Tomb Raider Sixth Scale Collector Figure features:

Female head*1(braid is a hair transplant). Super flexible big bust female body*1. Sleeveless undershirt*1. Pants*1pair. High Boots*1 pair (hand-made of leather). Belt*1(the buckle made of metal). USP pistol*2. Magazine*8 (Two in the pistol, six in the bag). Leg holster*2. Metal watch*1. Bag*1. Magazine holder*1. Smoke grenade*2 (for assembly on a holder). Light stick*1. Gun hands*2. Holding hand*1. Support*1.

Lara Croft: Tomb Raider je akční dobrodružný film z roku 2001 natočený podle videoherní série Tomb Raider s postavou Lary Croft, kterou ztvárnila Angelina Jolie. Film, který vznikl v mezinárodní koprodukci Spojených států, Spojeného království, Japonska a Německa, režíroval Simon West a točí se kolem Lary Croft, která se snaží získat starověké artefakty od iluminátů.

Film byl uveden do kin 15. června 2001 a od kritiků získal vesměs negativní hodnocení, ačkoli Angelina Jolie byla za svůj výkon chválena. Tomb Raider byl o premiérovém víkendu nejvýdělečnějším filmem. V roce 2003 bylo uvedeno pokračování s názvem Lara Croft: Tomb Raider - Kolébka života.

Lara Croft (Angelina Jolie) porazí robota v egyptské hrobce, která se ukáže jako cvičná aréna v jejím rodinném sídle, kde žije se svým technickým asistentem Brycem (Noah Taylor) a komorníkem Hilarem (Chris Barrie). V Benátkách, kde začíná první fáze vyrovnávání planet, hledají ilumináti klíč k opětovnému spojení polovin tajemného artefaktu, "trojúhelníku", které musí být dokončeno do závěrečné fáze, zatmění Slunce. Manfred Powell (Iain Glen) ujišťuje kabalu, že artefakt je téměř hotov, ale nemá skutečnou představu o jeho umístění.

Ve snu se Laře zjeví její otec lord Richard Croft (Jon Voight), dlouho pohřešovaný a považovaný za mrtvého. Lara se probudí za záhadného tikání a najde podivné hodiny ukryté uvnitř panství. Na cestě za otcovým přítelem Wilsonem (Leslie Phillips) se Lara zkříží s Alexem Westem (Daniel Craig), americkým spolupracovníkem a kolegou dobrodruhem. Lara ukáže Wilsonovi hodiny a ten ji zkontaktuje s Powellem. Lara ukáže Powellovi fotografie hodin, které prý nepoznává.

Té noci do domu vtrhne ozbrojené komando, které hodiny ukradne a přinese je Powellovi. Druhý den ráno přichází předem připravený dopis od Lařina otce, který vysvětluje, že hodiny jsou klíčem k získání polovin Trojúhelníku světla, starobylého předmětu s mocí ovládat čas. Poté, co zneužití jeho moci zničilo celé město, byl Trojúhelník rozdělen: jedna polovina byla ukryta v hrobce v Angkoru v Kambodži a druhá v rozbořeném městě nacházejícím se na Ukokské plošině na Sibiři. Její otec ji pověří úkolem najít a zničit obě části dříve, než ilumináti využijí sílu Trojúhelníku.

V Kambodži Lara najde Powella, který si najal Westa, a jeho komando již v chrámu. West vyřeší část chrámové hádanky a Powell se připravuje vložit hodiny v okamžiku vyrovnání. Lara si uvědomí, že se spletli, a najde správnou klíčovou dírku; zbývají už jen vteřiny a Lara přesvědčí Powella, aby jí hodiny hodil. Odemkne první část trojúhelníku a sochy chrámu ožijí a zaútočí na vetřelce. West, Powell a jeho zbývající muži utečou i s hodinami a nechají Laru, aby porazila obrovskou šestirukou sochu strážce. S prvním dílem se jí podaří uniknout; po zotavení v buddhistickém klášteře si domluví schůzku s Powellem.

V Benátkách Powell navrhne spolupráci při hledání Trojúhelníku a informuje Laru, že její otec byl členem iluminátů, a nabídne jí, že využije sílu Trojúhelníku k jeho vzkříšení; ačkoli se zdráhá, souhlasí se spojením sil. Lara a Bryce cestují s Powellem, Westem a vůdcem iluminátů (Richard Johnson) na Sibiř. Když vstoupí do hrobky, objeví obří orrery, které se aktivují, když se vyrovnání blíží k závěru. Lara získá druhou polovinu trojúhelníku a Powell zabije vůdce iluminátů, aby sám obnovil trojúhelník, ale poloviny se nespojí. Powell si uvědomí, že Lara zná řešení, a zabije Westa, aby ji přesvědčil k dokončení Trojúhelníku a obnovení života Westa a jejího otce. Lara mu vyhoví, ale sama se Trojúhelníku zmocní.

Při "křížení" času se Lara setkává se vzpomínkou na svého otce, který ji nabádá, aby Trojúhelník raději nadobro zničila, než aby mu zachránila život. Po návratu do hrobky Lara manipuluje s časem, aby zachránila Westa a probodla Powella, a zničí Trojúhelník. Hrobka se začne hroutit a všichni uprchnou kromě zraněného Powella, který Laře prozradí, že zavraždil jejího otce. Po boji zblízka Powella zabije, získá otcovy kapesní hodinky a unikne z hrobky.

Po návratu do svého sídla Lara navštíví otcův památník a zjistí, že Bryce přeprogramoval robota, a Hilary jí daruje své pistole, které si s úsměvem vezme

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz