Yukihime The Snow Maiden Sexy Anime Figure

Yukihime The Snow Maiden Sexy Anime Figure
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:DC0193
Výrobce: YAMATO
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#HENTAIANIME

Soška Yukihime Satanikus vytvořená podle figurální řady the manga “Satanikus ENMA Kerberos” ( Satanikus ENMA ケルベロス ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 17 cm s detailním zpracováním.

Yamato released the SIF EX Yukihime ( 雪鬼姫 ) non-scale PVC figure from the manga “Satanikus ENMA Kerberos” ( Satanikus ENMA ケルベロス ). October 2011.

“Satanikus ENMA Kerberos” is a sequel of “Demon Prince Enma” which is a remake of “Dororon Enma-kun”. Dororon Enma-kun” is one of the new anime that went in the Spring 2011.

The snow maiden is the queen of the demon world. Yukihime picks up her ice sword to go after the demons that roam the human world. With her crystal blade in hand and ice magic at her disposal, she is a perfect mixture of hotness and freeze. The long hair and white kimono are traditional elements of snow maidens, but that is where tradition ends. The widely opened top and the massively shortened kimono hem reveals all her charm. Figure maker Fujiura Tooi crafted out her lethal beauty and killer proportions to the most accurate degree. Yukihime is one of the most well loved anime/manga character since the 70s, invite her home to your display shelf.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz