Yuki Mori By The Pole Sexy Anime Figure

Yuki Mori By The Pole Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.10.2017
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:DH24801
Související:Yuki Mori Pilot Iskander Figure
Yuki Mori And The Anchor Sexy Anime Figure
Výrobce: Megahouse
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 5 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIMESoška Yuki Mori vytvořená podle předlohy figurální řady the manga/anime Space Battleship Yamato 2202 vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime /the Yamato Girls Collection Advent Nose Art je vysoká cca 20 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Here comes the Yuki Mori from the Yamato Girls Collection Advent Nose Art ( 森雪 ) 1/8 PVC figure from the anime “Space Battleship Yamato 2202” ( 宇宙戦艦ヤマト2202 ). Around 200mm tall.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz