Rotterdam Rail Feeding B.V. (RRF) #189 091-2 HO MRCE Class 189 (ES64F4) Multi-System Electric Locomotive DCC & Sound

Rotterdam Rail Feeding B.V. (RRF) #189 091-2 HO MRCE Class 189 (ES64F4) Multi-System Electric Locomotive DCC & Sound
Věkové omezení:14
Rok vydání:2023
Skladem:poslední kusy
Kategorie:LOKOMOTIVY ELEKTRICKÉ - MODELY HO a další
Kód:010168
Výrobce: TRIX


Cena 16 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Elektrická lokomotiva modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře v modelářské kvalitě - 22004 TRIX Rotterdam Rail Feeding B.V. (RRF) #189 091-2 HO MRCE Class 189 (ES64F4) Multi-System Electric Locomotive DCC & Sound, Epocha IV.

■ Vícesystémová lokomotiva typu ES64F4 se 4 pantografy pro přeshraniční nákladní dopravu mezi Nizozemskem a Německem třídy 189 firmy MRCE pronajatá holandské železniční společnosti Rotterdam Rail Feeding B.V. (RRF) z roku 2019. ■ Lokomotiva je podle originálu vybavena různými 4 pantografy pro současné 4 systémy v Německu a Nizozemsku. ■ Má vysoce účinný 5-pólový motor umístěný uprostřed pro pohon 4 náprav poháněnými kardanovými hřídeli s bandážovanými koly. ■ Lokomotiva má digitální dekodér mfx s digitálním rozhraním MTC21 podle NEM 660 s rozsáhlými zvukovými funkcemi. ■ Trojice LED čelních světlometů a 2 červená obrysová světla se přepínají podle směru jízdy, fungují v běžném provozu a lze je ovládat digitálně. ■ Dálková světla lze ovládat digitálně. ■ Světlomety na konci lokomotivy 2 a 1 lze v digitálním provozu vypnout samostatně. Když jsou světlomety na obou koncích vypnuté, svítí na obou koncích dvojitá světla "A" jako červené nouzové světlo. ■ LED osvětlení kabiny strojvedoucího a strojovny je digitálně přepínatelné. ■ Pro osvětlení jsou použity bezúdržbové teplé bílé a červené LED diody. ■ Lokomotiva má mnoho samostatně aplikovaná kovová drapátka. ■ Šachta NEM 362 s kinematikou krátkého spřáhla. ■ Délka přes nárazníky 22,5 cm.

Mitsui Rail Capital (MRC) je železniční leasingová společnost a součást společnosti Mitsui & Co. se sídlem v Japonsku. Její hlavní činností je nákup a pronájem (nebo leasing) železničních nákladních vozů a lokomotiv. Společnost Mitsui Rail Capital Europe BV (MRCE) byla založena v říjnu 2004 se sídlem v Amsterdamu v Nizozemsku jako společná dceřiná společnost společností Mitsui & Co, Ltd. (Japonsko) a Mitsui & Co. Europe plc. (Spojené království). Hlavní činností MRCE je pronájem lokomotiv v Evropě pro nyní liberalizovaný systém železniční dopravy - zejména novým soukromým železničním společnostem.

Elektrická lokomotiva ES64F4 je variantou řady lokomotiv EuroSprinter společnosti Siemens Mobility (dříve Siemens Transportation Systems) se čtyřsystémovým vybavením. V Německu se používá především jako třída 189 společnosti Deutsche Bahn. Lze jej použít ve všech čtyřech trakčních proudových systémech běžných v Evropě. Na britských ostrovech ji nelze použít mimo vysokorychlostní trať High Speed One kvůli užšímu rozchodu vozidel. Podvozky pro široký rozchod ve Španělsku, Portugalsku, Finsku a v několika východoevropských zemích by byly technicky možné, ale verze pro široký rozchod nebyly objednány. Čtyřsystémové lokomotivy však nejsou nutné ani v sítích širokého rozchodu. U různých železničních společností lze komponenty systému řízení vlaků, které jsou v každém případě potřebné, instalovat jako "balíček".

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz