X-23 Laura X-Force Bishoujo Statue

X-23 Laura X-Force Bishoujo Statue
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:BBP16828
Výrobce: Kotobukiya


Cena 3 897,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).

Soška X-23 X-Force vytvořená podle předlohy figurální řady the popular Marvel Bishoujo collection (Bishoujo je japonský výraz pro krásnou ženu) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 19 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií. Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime. Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

The popular Marvel Bishoujo collection (combining iconic superheroines and villains with traditional Japanese stylings) continues to bring you the amazing beauties of the Marvel Comics universe as you have never seen them before. The line returns to heroic mutants with the beautiful and lethal X-23!

Appearing first in the television series X-Men: Evolution in 2003, X-23 was later introduced to the Marvel Comics universe. She is no less than a female clone of Wolverine, created to be a deadly weapon and outfitted with adamantium-coated claws in her hands and feet!

After discovering her true identity and joining the good guys, Laura became a key member of X-Force before setting out on her own. X-23 appears here in the Japanese Bishoujo (pretty girl) style based on an original character reinterpretation by renowned illustrator Shunya Yamashita.

Tempering her deadliness with a smile on her face and a relaxed pose, X-23 is still ready for anything. She crouches on one knee, ever alert for danger with her weapons extended;

her wicked adamantium claws are quite eye-catching on both hands and her right foot. Outside of combat, Laura wears a striking outfit consisting of a halter top, stylish ripped arm coverings, pants, and boots, all in black.

Highly detailed sculpting brings out the intricacies of X-23 s banded and laced boots, her unique linked-ring belt, and medallion necklace. Contrasting with her ebony clothing is the mutant s beautiful skin, and bright green and gold accents adorn her belt and eyes. X-23 s wind-blown hair adds subtle movement to the scene, all of which brings focus to her beautiful Bishoujo styled face.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz