Pure White Angel-chan Girl Atop A Chair Sexy Anime Figure

Pure White Angel-chan Girl Atop A Chair Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 31.12.2024
Věkové omezení:18
Rok vydání:2024
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:B1J45V
Související:Austin & Texas Central ATCX #442 HO Black Silver Orange Red Stripes Scheme Class ALCO RSD-15 Road-Switcher Diesel-Electric Locomotive DCC & LokSound
Výrobce: Unspecified
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 5 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Pure White Angel-chan 1/6 vytvořená podle předlohy the anime/manga etc original character by popular illustrator Sue from HOTVENUS vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 27 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií. Anime představující širokou paletou uměleckých stylů se liší v podstatě od umělce k umělci nebo studio od studia. Jejich typickými rysy jsou většinou velké, kulaté, roztomilé oči, propracované hudební kulisy a postavy stylizované v rozmanitých scénách a příbězích, zaměřené na širší publikum.V anime existuje mnoho žánrových podkategorií, jejichž náplní může být akce, dobrodružství, příběhy pro děti, komedie, drama, erotika (hentai), fantasy, magie, horor či Sci-fi anime. Většina anime je kombinací několika žánrů, stejně jako témat. Je tedy těžké přiřadit titul pouze k jednomu žánru. Pořad se může na první pohled jevit jako dílo s jednoduchou zápletkou, ale jeho součástí může být daleko hlubší dějová linie nebo vývoj postav. Například u akčních anime není neobvyklé, pokud se dotýkají takových témat jako je romance, humor či společenská kritika. Stejně tak některé romance jdou ruku v ruce s akčními prvky nebo násilím.

"CARD SUMMONING!! WHAT??? IS THIS AN ANGEL?! " Sue s Original Character "Pure White Angel-chan" is now available!

HOTVENUS presents the original character "Pure White Angel-chan" of popular illustrator Sue in 1/6 scale figure!! "Master ? Does this feel good? THIS IS THE EFFEsCT OF MY TREATMENT ?" Small, soft wings, white, transparent body, rich body that was made for healing, A trump card with strong recovery ability ? ? "Pure White Angel-chan". "HUH?? Still not healing enough? That is a problem ... Then I will start intensifying the heals ~" In addition to the fact that the chest parts can be enjoyed in two patterns, "Dressed" and "Exposed." The underwear will be delivered with a fully open crotch. The Angel itself can also be removed from the chair. From a master s exclusive POV up to her bursting chest and slightly raised stomach, You can pay attention to every detail of the Angels body. Please enjoy an indecent moment with "Pure White Angel-chan" !

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz