Luna My One and Only In A Crimson Bridal Dress Anime Figure Diorama

Luna My One and Only In A Crimson Bridal Dress Anime Figure Diorama
Věkové omezení:14
Rok vydání:2023
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:BP16BT
Výrobce: Myethos Co., Limited
MotivANIME FIGURE


Cena 9 783,00 Kč s 21% DPH

kusů
#animefigure

Soška Luna 1/7 vytvořená podle předlohy the popular Chinese smartphone game "King of Glory" vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 24 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

The bride in crimson pledges her lifelong love. From the popular Chinese smartphone game "King of Glory" comes a 1/7 scale figure of Luna! Luna has been captured in figure form in a beautiful bridal dress decorated with red and gold. Her expression, waiting for someone she loves, and the appearance of her stroking her hair with a hand comb is sure to captivate the hearts of all who see her.

The background of the figure is decorated with flowing satin cloth and lanterns. Her hair ornaments have been intricately modeled as well, realistically capturing the look of a wedding headdress. Be sure to add this gorgeous bride to your collection!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz