Lamborghini Centenario Hyper-Spec No. 312 Black & White Police Livery 1/24 Die-Cast Vehicle

Lamborghini Centenario Hyper-Spec No. 312 Black & White Police Livery 1/24 Die-Cast Vehicle
Novinka

Věkové omezení:15
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast - 1/18 a další
Kód:MTCMV57
Výrobce: Jada Toys


Cena 3 493,00 Kč s 21% DPH

kusů
Model auta pro sběratele Lamborghini Centenario Hyper-Spec Police ve bíločerveném laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:24 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Model auta Lamborghini Centenario "Police" v měřítku 1:24, černobílá řada "Hyper-Spec":

Zcela nová krabička. Skutečné gumové pneumatiky. Věrně zpracované detaily v měřítku. Oficiálně licencovaný výrobek. Má funkční zadní spoiler. Originální neotevřené balení výrobce. Vyrobeno z tlakově litého kovu s některými plastovými díly. Detailní interiér, exteriér a motorový prostor. Otevírací kufr, dveře a motorový prostor. Rozměry přibližně D-8,75, Š-4, V-2,25 palce.

Jak oslavit narozeniny zakladatele? Obzvlášť u člověka, který věřil, že nic není nemožné. Automobilka Lamborghini proto vzala to nejlepší a vytvořila limitovanou sérii 40 vozů, kterou ještě rozdělila na 2 poloviny, 20 kupé a 20 roadsterů.

Lamborghini Centenario je poháněno motorem Lamborghini L539, o objemu 6,5 litru V12 o hmotnosti 235 kg, který generuje 770 hp. Zrychlení z 0 na 100 km/h je 2,8 sekundy, na 200 km/h 8,6 sekundy, na 300 km/h 23,5 sekundy a maximální rychlost je 350 km/h, která se rovná rychlosti Aventadoru.

Model je vyroben z pryskyřičné slitiny RESIN, při této technologii výroby výrobce dosáhl maximální věrnosti modelu ku originálu za cenu nemožnosti cokoli otevřít. Model je dodáván na základní desce čalouněné čalouněné alcantarou s akrylátovým krytem a jeho lak je naprosto dokonalý.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz