Unchou Kanu Seishojo Red Apron Sexy Anime Figure

Unchou Kanu Seishojo Red Apron Sexy Anime Figure
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:003203
Výrobce: Daiki Kougyo
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Unchou Kanu Seishojo vytvořená podle předlohy figurální řady the manga/anime Ikkitousen ( 一騎当千) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 29 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Daiki Kougyou released the Kanu Unchou ( 關羽 雲長 ) Seishojo Ver. Red Ver. ( 聖少女版 赤ver.) Miyazawa Limited ( 宮沢模型限定) 1/6 PVC figure from the manga/anime Ikkitousen ( 一騎当千). March April May 2011. Around 290mm tall. Castoffable.

Enjoy her dynamite body and astonishing breasts as well as the color of the swimming costume in black, which give her a wonderful sharp look! Black Hair, blue eyed and in bikini! A strong 3 combo hitting figure will strike your heart in the middle!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz