Unchou Kanu La Fille Dans Un Baignoire Verdâtre Bathtube Sexy Anime Figure

Unchou Kanu La Fille Dans Un Baignoire Verdâtre Bathtube Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:119520
Výrobce: Daiki Kougyo
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Unchou Kanu vytvořená podle předlohy figurální řady the manga/anime “Ikkitousen” ( 一騎当千 ) GG vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je dlouhá cca 27 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Daiki Kougyo released the Kanu Unchou ( 關羽 雲長 ) Nyuyokuchu Ver. 1/6 PVC figure from the manga/anime “Ikkitousen” ( 一騎当千 ) GG. February 2010. Size: Figure cca H 270mm / Bathtub Approx. L 290mm. *The green liquid used in the sample photos is not included in the set.

The set depicts Kanu with sexy body lines and a light skin tone - perfect for remembering leisure days at home! Sculptor: Hiroshi Sato of OVER DARD. Original Illustration: Tsutomu Miyazawa.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz