Mercedes AMG GTS 2015 Yellow Metallic 1/18 Die-Cast Vehicle

Mercedes AMG GTS 2015 Yellow Metallic 1/18 Die-Cast Vehicle
Novinka

Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast - 1/18 a další
Kód:XX3716
Související:Death The Darksiders II Four Horsemen of Apocalypse Statue Diorama
Holden VF Commodore No.15 Dunlop Super 2 2017 Racing Livery 1/18 Die-Cast Vehicle
Výrobce: AUTOart models


Cena 7 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Model auta pro sběratele Mercedes AMG GT S 2015 ve žlutém laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Model GT byl vyroben v roce 2015 a modernizován v roce 2018. Když přišel na trh, rychle se zapomnělo na SLS, které už tehdy bylo výjimečným vozem. Současná nabídka se skládá z verzí AMG GT, GT-S, GT-C, GT-R a GT-R Pro, které jsou k dispozici v konfiguracích kupé a roadster. Vůz si také prošel intenzivní závodní kariérou v hlavních národních a kontinentálních šampionátech.

V nabídce jsou dvě verze modelu AMG GT, základní s výkonem 462 koní a specifikaci AMG GT S, což je dvakrát přeplňovaný vidlicový osmiválec s výkonem 510 koní v 6250 otáčkách a točivý moment 650 Nm v 1750 až 4750 otáčkách za minuty. S ním auto zrychlí z nuly na stovku za 3,8 sekundy a maximálka je 310 km/h. Mluvíme-li o dynamice, tak ta je úchvatná. Šlápnete na plyn a jedete, ehm, stovkou hned, sto osmdesát za pár chvil, a je jedno, jestli jste ve městě, na okresce nebo na dálnici. Tím chci říct, že je tohle auto pekelně rychle a je třeba hlídat se a s plynovým pedálem pracovat odpovědně. Na druhou stranu AMG GT S není vozem, se kterým by bylo nepříjemné jezdit pomalu, to ne, GTčko s noblesou zvládá i pomalé korzování ve městě, jen chci říct, že je velmi snadné jet brutálně rychle a (nevědomky) porušovat a dalece překračovat rychlostní limity.

Nejsou tady racčí křídla jako u „předchůdce“ SLS, takže (pro někoho přílišné) retro je pryč a auto je příjemnější na nastupování i vystupování, byť prahy jsou opravdu široké a do sedačky je zapotřebí vklouznout naučeným grifem než se plynule posadit jako třeba v případě třídy S. A kapota je dlouhá, opravdu dlouhá. Je tady možnost nastavení auta podobně jako v ostatních modelech AMG a je možní nastavovat vůz od pohodlného set-upu až do ryze ostrého módu, vše funguje tak, jak má. I když se neubráním myšlence, že i v nejměkčím nastavení by mohl být podvozek ještě pohodlnější a komfortnější. Řízení je příjemné, strmé, nezatížené pohonem předních kol a v rámci kategorie komunikativní, auto působí kompaktním dojmem, kompaktnějším než je to u jiných velkých aut. A i když není snadné strefovat se do zatáček – přes kapotu není ideálně vidět, tak „vymetat“ okresky s AMG GT S lze.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz