Tobari Enoto In An Alluring Housewives (Hitozum) Lacy Lingerie Sexy Anime Figure

Tobari Enoto In An Alluring Housewives (Hitozum) Lacy Lingerie Sexy Anime Figure
Věkové omezení:18
Rok vydání:2023
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
Kód:XY9166
Výrobce: Alphamax
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 9 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Tobari Enoto 1/5 vytvořená podle předlohy the light novel/manga/anime popular vodeo game/ original illustration of Oda non, the 2nd installment of "Housewives (Hitozuma)" series vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 31 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

From Oda non s Volume 2 of "Housewives(Hitozuma)", Tobari Enoto is up for auction! Tobari Enoto, Akari·Clark Shinguji, and Yan Yokiri are houswives who are also good friends. Their recent house chores includes making sure to see their husbands off to work and attending extravagant parties. A certain auction takes place in these parties and they just can t stop themselves from attending it! Who wouldn t be interested in a formal gathering among gentlemen flinging their hard earned money just for a pastime?

Based on the original illustration of Oda non, Tobari Enoto is the 2nd installment of "Housewives (Hitozuma)" series, recreated in 1/5 scale. The series is based on 2 variants of an illustration made by the legendary illustrator, Oda non, A "Before Ver." (Dressed) and an "After ver." (Undressed). We have also faithfully reproduced every detail of Tobari s meticulous outfit.

Tanned skin and eye-catching hair makes Tobari look trendy, but the contrast between her elegance, delicate lacy lingerie makes her an even more eye-catching gem. Tobari s gorgeous dress with multiple layers of skirt is cast-off, and her glistening pubic hair and crotch is one of the figure s focal point. By aligning the figures hexagonal bases, with previously released "Akari·Clark Shinguji" (being worked on diligently), You can recreate a situation based on the original portrayal of Oda non s illustration. Furthermore, an interchangeable chest parts is included which allows you to connect the chains to the table, so you can depict that other scene of the after-party. Please take your time considering as you may finally have an intense occasion enjoying your very own set of young wives.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz