Super Sonico Sunkissed Cheer Girl Sexy Anime Figure

Super Sonico Sunkissed Cheer Girl Sexy Anime Figure
Věkové omezení:15
Skladem: na dotaz
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:S01522
Výrobce: Orchid Seed
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#HENTAIANIMESoška Super Sonico vytvořená podle předlohy figurální řady the mascot of Nitroplus event “Nitro Super Sonic” vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 30,5 cm s detailním zpracováním.

Orchidseed released the Super Sonico ( すーぱーそに子 ) Cheer Girl Ver. ( チアガールver. ) -Sun*kissed- 1/6 PVC figure from the mascot of Nitroplus event “Nitro Super Sonic”. August 2015. Around 305mm tall. Castoffable.

Super Sonico, the famous Nitro Plus character, comes to life at the hand of talented sculptor Ken Yokota.

The Super Sonico Statue captures her embarrassment at being the center of attention, contrary to her skimpy and provocative bikini! Her very voluptuousness body looks flawless in a tiny 2-piece. The statue includes a special clear display base. Statue stands approximately 12-inches tall. Ages 15 and up. Height: approx 305 mm. Item Size/Weight : 34.6 x 17.1 x 17.1 cm / 892g

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz