Super Sonico Holstein Bikini de Straw Parasol Figure Sexy Anime Figure

Super Sonico Holstein Bikini de Straw Parasol Figure Sexy Anime Figure
Rok vydání:2017
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:GSCG4
Výrobce: Genco
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#HENTAIANIME

Soška Super Sonico vytvořená podle grafické předlohy Tsuji Santa figurální řady the mascot of Nitro+ event “Nitro Super Sonic” and the TV anime “SoniAni Super Sonico the Animation” ( そにアニ Super Sonico the Animation) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 25 cm s detailním zpracováním.

If you are looking for a new sexy figure, look no further! This figure of Nitroplus mascot Super Sonico may just be one of the sexiest figures ever made! It displays Sonico in a sexy cow costume complete with cow horns and ears. This 1/6the scale figure is a perfect recreation of Tsuji Santa s cute and sexy Sonico design, and boasts the one of the most exposed skin of any Sonico figure currently on the market. You can replace the umbrella with your own straw and put her on top of a glass of milk so you can enjoy Sonico s milk. Sweet!

Genco released the S-style Super Sonico ( すーぱーそに子 ) Holstein Bikini de Straw Figure ( ホルスタインビキニdeストローフィギュア ) 1/7 PVC figure from the mascot of Nitro+ event “Nitro Super Sonic” and the TV anime “SoniAni Super Sonico the Animation” ( そにアニ Super Sonico the Animation). March 2017. Around 250mm tall (with parasol).

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz