Československé Dráhy ČSD #423 040 HO 1D1 Steam Locomotive DCC

Československé Dráhy ČSD #423 040 HO 1D1 Steam Locomotive  DCC
Parní lokomotiva modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře v modelářské kvalitě - LHF Československé Dráhy ČSD #423 040 HO 1D1 Steam Locomotive DCC .

Kovový mosazný model v bohatě detailním provedení. P25 kola. Hřídel NEM, trojité světlomety se mění podle směru jízdy; Rozhraní dekodéru.

Cena tohoto modelu vychází z malosériové výroby na zakázku. Pokud je v současné době model vyprodán, máte možnost ho kdykoli nezávazně před-objednat. Při zadání objednávky zjistíte, které modely budou vyrobeny v nejbližší době.

Era I Privately owned and provincial railroads from the startup phase of railroads to about 1925.

Era II Formation of the large state railroad networks from 1925 to 1945.

Era III New organization of the European railroads and modernization of the locomotives and rolling stock from 1945 to 1970.

Era IV All locomotives and cars lettered according to standard European regulations, the so called UIC computer lettering, from 1970 to 1990.

Era V Changes in the color schemes and the origins of the high speed networks since 1990.

Era VI Introduction by the UIC since 2006 of new guidelines for lettering. Locomotives are now given a 12 digit UIC number.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz