Mitsubishi Lancer Evolution X Cool Silver Metallic 1/18 Die-Cast Vehicle

Mitsubishi Lancer Evolution X Cool Silver Metallic 1/18 Die-Cast Vehicle
v prodeji od 30.11.2024
Věkové omezení:14
Rok vydání:2024
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast - 1/18 a další
Kód:DH2SUN
Související:Mitsubishi Lancer Evolution X Red Metallic 1/18 Die-Cast Vehicle
Výrobce: Sun Star Models


Cena 5 893,00 Kč s 21% DPH

kusů

Model auta pro sběratele Mitsubishi Lancer Evolution X (2007-2016) v červeném laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Jako výsledky při vývoji vozu z věčné rivality mezi japonskými automobilkami Mitsubishi vs Subaru jak na tratích rychlostních zkoušek světových závodů s nabídkou nejoblíbenějších světových jezdců, tak i o zákazníky a příznivce, patří obě značky v segmentu podobných sportovních automobilů k naprosté špičce, k vrcholu ve vývoji osobních vozů. Model Mitsubishi Lancer EVO X tak byl vyráběn s takovou pečlivostí jako u Paganiho v případě vzniku Zondy. Lze tak říci, že se jedná prakticky o kusovou výrobu, kdy každý plní svůj účel a ručně zpracovává jednotlivé úkony při tvorbě jednoho z nejpopulárnějších a nejoblíbenějších sériových sportovních vozů. K této skutečnosti samozřejmě přispívá množství nejrůznějších závodních komponentů nebo stálého pohonu všech kol. A co že se vlastně ukrývá pod přední kapotou? Bezpochyby jeden z nejlepších motorů, přeplňovaný benzinový dvoulitr s výkonem 217 kW (295 koní) při 6500 otáčkách a s točivým momentem 366 Nm při 35 000 otáčkách. Výhodou tohoto motoru je tzv. „atmosférický“ projev. Do 3500 otáček to sice není ono, ale jakmile tuto hranici překročíte, budete se divit, co se bude pod vámi dít. Tento motor navíc lze točit až na hranici 7500 otáček. No řekněte, není to neuvěřitelné a bechderoucí záležitost? Stačí jen usednout, nastartovat a vyrazit vstříc adrenalinu a poznávání nových emocí, Podle údajů výrobce lze s Evo X jezdit v kombinované spotřebě za 10,5 litru na sto kilometrů. Mitsubishi zareagovalo na konkurenční modely WRX a WRX STI a připravilo vůz, se kterým nebude problém cestovat po nerovných českých silnicích. Rázy v kabině jsou minimální. To vše podtrhuje bohatá výbava Eva, ale také použité vysoce kvalitní materiály a pohodlné sportovní sedačky.

Robustní a tuhá karoserie, to jsou základní kameny, díky kterým získalo standardní provedení Lanceru v nárazových testech Euro NCAP maximální počet pěti hvězdiček. K tomu přispívá samozřejmě také velmi bohatá výbava verze Evo X, která se od té standardní v mnohém liší, a skvělé jízdní vlastnosti. Díky tomu patří tento vůz k nejbezpečnějším ve své třídě. Nechybí automatická klimatizace, čelní airbagy dvoufázové se spínačem deaktivace airbagu spolujezdce, boční airbagy řidiče a spolujezdce, okenní a kolenní airbagy, kotoučové přední 4pístkové brzdy Brembo a zadní 2pístkové brzdy Brembo, systém pohonu všech čtyř kol, přední diferenciál se zvýšenou svorností, super zadní aktivní diferenciál, aktivní centrální diferenciál (pro tři povrchy – sníh, štěrk a sníh), dále pak antiblokovací brzdový systém, EBD, ASC, RISE, sportovní sedadla Recaro, ovládací páčky pod volantem, sportovní hliníkové pedály ad.

Lancery Evo X patří mezi vysoce spolehlivé vozy, a tak byste neměli vyhledávat servisy příliš často i pro drazší a hůře sehnatelné náhradní díly a servis.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz