Donald J. Trump #2020 HO Make America Great Again Scheme GE ES44AC Diesel-Electric Locomotive DCC & Proto-Sound 3.0

Donald J. Trump #2020 HO Make America Great Again Scheme GE ES44AC Diesel-Electric Locomotive DCC & Proto-Sound 3.0
Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:LOKOMOTIVY DIESEL (ELECTRIC) - MODELY HO a další
Kód:FU6237
Výrobce: MTH Trains


Cena 14 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
Diesel-elektrická lokomotiva modelové železnice v měřítku HO pro železniční modeláře v modelářské kvalitě - 80-2415-1 MTH Donald J. Trump #2020 HO Make America Great Again Scheme GE ES44AC Diesel-Electric Locomotive DCC & Proto-Sound 3.0.

■ Diesel-elektrická lokomotiva GE ES44AC Donalda J. Trumpa se zvukovými ukázkami prezidentových projevů. ■ Výkonný 5-pólový motor se šikmým vinutím a setrvačníkem. ■ Dekodér DCC/DCS. ■ Se zvukovým dekodérem Proto-Sound 3. 0 s digitálním řídicím systémem se zvuky nákladního překladiště. ■ Detailně propracované boky podvozku, vodící nápravy a palivová nádrž. ■ Kovové stupačky a houkačka- ■ Pohyblivé funkční střešní ventilátory. ■ Kovové boční mřížky karoserie. ■ Odnímatelný sněhový pluh. ■ (2) Ručně malované figurky mašinfíry a spolujezdce v kabině strojvedoucího. ■ Kroková regulace rychlosti lokomotivy. ■ Prototypové osvětlení podle protokolu 17. ■ Směrově řízené LED světlomety s konstantním napětím. ■ Podsvícené číselné tabule s LED světly. ■ Funkční LED obrysová světla. ■ Blikající LED světla pro nabíjení pod karoserií. ■ Osvětlený interiér kabiny mašinfíry. ■ Spráhla #158 Scale Kadee Whisker. ■ Podvozek z tlakově litého kovu a důkladně propracovaná odolná karoserie lokomotvy z ABS. ■ (2) Spřáhla Kadee Whisker #158. ■ Autentický barevný nátěr lokomotivy. ■ Kovová kola RP25 a nápravy. ■ Funguje na kolejích s kódem 70, 83 a 100. ■ Délka přes nárazníky je cca 10 9/16" x 1 7/16" x 2 3/16". ■ Minimální poloměr oblouku je 46 cm (18"). ■ Funkce dekodéru DCC: F0 - čelní/koncové světlo. F1 - zvuk zvonku. F2 - klakson. F3 - rozjezd/vypnutí. F4 PFA F5 - světla (kromě čelního a koncového). F6 - hlasitost. F7 - funkce předního spřáhla. F8 - funkce zadního spřáhla. F9 - čelní návěstidlo. F10 - koncové návěstidlo. F11 funkce přejezd. F12 - cvakot zapnut/vypnut. F13 - regulace vydatnosti kouře. F14 - volnoběžná sekvence 3. F15 - volnoběžná sekvence 2. F16 -volnoběžná sekvence 1. F17 - pozvolný rozjezd. F18 - pozvolné vypnutí. F19 - pracovní únik kouře. F20 - náhlý únik kouře. F21 - jednorázový kouř. F22 - uvolnění spřáhla. F23 - uzavření spřáhla. F24 - jednorázové zatroubení. F25 - zvuk motoru. F26 - zvuk brzd. F27 - hovor v kabině. F28 - funkce reset pro tovární nastavení. ■ Všechny lokomotivy výrobce železničních modelů M.T.H. včetně řady ES44AC nabízí nejlepší kombinaci detailů, realismu a výkonu v měřítku HO. ■ Zaposlouchejte se do zvuku autentického motoru GEVO-12 v systému Proto-Sound 3 s akcelerací rychlosti až na tři měřítkové míle za hodinu. ■ Vychutnějte si detaily lokomotiv řady Evolution jakými jsou průhledné ventilátory a mřížky, ochozy s bezpečnostním zábradlím, blikající příkopová světla, stěrače čelního skla, hadice vzduchové brzdy u skříně a podvozku a řadu dalších samostatně aplikovaných detailů. ■ Spřáhla můžete aktivovat z libovolného místa na kolejišti pomocí libovolného DCC ovladače nebo digitálního řídicího systému DCS. ■ Pro dosažení maximálního výkonu a zvuku seřaďte dieselové lokomotivy do souprav s více jednotkami v řežimu DCC nebo s řídícím systémem DCS. U systému M.T.H. DCS můžete ES44AC spárovat do dvojic či trojic prakticky s jakoukoli kombinací lokomotiv Proto-3.0.

Nejúspěšnější diesel-elektrická šestinápravová lokomotiva všech dob řady GE ES44AC Evolution 4400HP DC Traction je součástí řady dieselových lokomotiv GE Transportation Systems splňujících emisní normy EPA pro lokomotivy Tier 2 z roku 2005 a vybavených vzduchovými houkačkami Nathan-Airchime K5HL-R2 "Evolution". Model GE ES44AC se dodnes používá v celých USA při různých přepravních úkolech, včetně dopravy vyplývající z mandátu pro etanol. V letech 2002 až 2019 vyrobila společnost General Electric více než 3700 těchto šestinápravových lokomotiv GE ES44AC o výkonu 4400 HP. Dnes je najdete na všech amerických železnicích I.třídy v Severní Americe.

Šest největších severoamerických železničních společností Union Pacific, BNSF, CSX, Norfolk Southern, Canadian National a Canadian Pacific má za sebou dlouhou historii konsolidace a dva zbývající výrobci dieselových motorů na kontinentě svádějí boj o pozici dodavatele lokomotiv pro tyto želenzice. Společnost EMD, vlastněná společností Caterpillar®, která již není divizí General Motors, je zastoupena lokomotivou SD70ACe poháněnou střídavým proudem a jejím sourozencem SD70M-2 poháněným stejnosměrným proudem. Standardními lokomotivami společnosti General Electric jsou stroj EVO řady Evolution ES44AC a ES44DC. Plně naložený diesel řady Evolution uveze 5000 galonů nafty, 450 galonů mazacího oleje a 400 galonů chladicí vody.

Srdcem řady Evolution je zcela nový hlavní hnací motor, čtyřtaktní dvanáctiválec GEVO-12 s turbodmychadlem, který má sice stejný výkon 4400 koní jako jeho šestnáctiválcový předchůdce řady FDL, ale spotřebuje méně paliva a produkuje o 40 % méně emisí. Každý z jeho válců má objem 950 cm3, což je téměř třikrát více než celý osmiválec Corvette. GE tvrdí, že EVO jsou "nejúspornější a nejekologičtější dieselové lokomotivy v historii... Kdyby každý nákladní vlak v Severní Americe táhla lokomotiva řady Evolution, snížení množství škodlivin produkujících smog by se rovnalo odstranění 48 milionů automobilů ze silnic ročně. Vše, co se týká těchto lokomotiv, bylo prozkoumáno, zpochybněno a přehodnoceno, což vedlo ke vzniku 25 nových amerických patentů. Než se v roce 2005 začaly prodávat, bylo 52 předsériových jednotek více než rok testováno v provozu po celém kontinentu. Všechny železnice velké šestky se přihlásily k nákupu ES44, přičemž BNSF má v současné době největší flotilu vozů EVO. Po celém světě je v provozu více než 3 700 dieselů řady Evolution v 10 zemích.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz