Mercedes AMG GTR Black Red Stripes 1/18 Die-Cast Vehicle

Mercedes AMG GTR Black Red Stripes 1/18 Die-Cast Vehicle
Novinka

Věkové omezení:14
Rok vydání:2023
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast - 1/18 a další
Kód:MWF294
Výrobce: Almost Real Models


Cena 11 953,00 Kč s 21% DPH

kusů

Model auta pro sběratele Mercedes AMG GTR v černém laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Inženýři společnosti Mercedes-Benz označují model GT R za "nové pojetí čistě sportovního vozu". Sněte o jeho 469 koních, které vás usadí do úžasně tvarovaných sedadel, zatímco budete bez námahy hltat silnici před sebou. Poutavý styl tohoto vozu Mercedes-Benz AMG GT R se bude vyjímat v každé sbírce. Sledování sportovního výfuku AMG na podvozku a od závodních vozů odvozené funkční zavěšení s dvojitými rameny signalizuje realističnost tohoto mezinárodně uznávaného roadsteru. Pod protáhlou kapotou se skrývá konfigurace turbodmychadla "hot inside V", která vypovídá o jeho technice a výkonu. Jak se uvádí v propagační literatuře, Mercedes-Benz AMG GT R je "vytvarován tak, aby využíval vítr... a spiklenecky sváděl".

Model Mercedes-Benz AMG GT R leskle černý s červenými pruhy má:

Řiditelná kola. Otevírací dveře. Otevírací kapotu. Kufr se otevírá. Karoserie vyrobená převážně z kovu. Fungující odpružení. Zabaleno v polystyrenové skořepině.

V základu má Mercedes-AMG GT R pod dlouhou přední kapotou čtyřlitrový vidlicový osmiválec M178 s přeplňováním dvěma turbodmychadly, jehož výkon je 430 kW/585 koní a točivý moment vrcholí 700 Nm. To je o 55 kW a 50 Nm více než poskytuje „obyčejný“ Mercedes-AMG-GT. Tohle auto tak dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,6 sekundy a dosáhnout nejvyšší rychlosti až 318 km/h.

Mercedes-AMG GT R Pro je to nejostřejší silniční auto, které AMG prodává. I když na silnici se nebude cítit asi tak dobře jako na závodním okruhu. Mercedes-AMG GT R Pro je auto, které se už opravdu hodně blíží závodním speciálům. Dostal upravený podvozek, který se dá manuálně nastavit přesně podle přání řidiče. Přední náprava je vyztužena karbonovou torzní tyčí. Zadní náprava má upravené uložení zadních dvojitých lichoběžníků a je tu nová ocelová výztuha. Přepracováno bylo ale i aktivní uložení motoru a převodovky, které má i Mercedes-AMG GT R. Základ motoru zůstal. Pod přední kapotou je tedy uložen čtyřlitrový dvakrát přeplňovaný vidlicový osmiválec, jehož výkon je 430 kW/585 koní a točivý moment vrcholí 700 Nm. Zrychlit z 0 na 100 km/h tak auto zvládne za 3,6 sekundy a maximální rychlost je 318 km/h. Velké změny byly provedeny na karoserii. Vpředu je nový nárazník s větším spoilerem ve spodní části a malými křidélky na rozích. V předních blatnících jsou také otvory pro odvod tepla od brzd, které zároveň zvyšují aerodynamický přítlak. Jiný je také zadní difuzor včetně nového hliníkového uložení karbonového křídla. Z karbonu je i střecha.

No, a následně tu máme úpravnu značek Posaidon, který se motoru Mercedes-AMG GT R podíval na zoubek opravdu důkladně a výsledkem je po úpravě výkon 880 koní a točivý moment 1000 Nm. To je oproti sérii nárůst o bezmála 300 koní a 300 Nm! Díky tomu je samozřejmě lepší dynamika, teď tohle auto dokáže jet maximálně až 356 km/h. Posaidon na to ale nešel cestou příliš složitých úprav hardwaru, nýbrž hlavně softwaru, ačkoliv do motoru putovaly nové kované písty a palivová soustava pracující s větším tlakem vstřikování paliva. Nezanedbatelnou součástí úpravy je i kompletně nový výfukový systém.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz