Soška Michelle vytvořená podle mytologické předlohy vycházející z grafického návrhu the VC Toys Sixth Scale Figure line je vysoká cca 31 cm s detailním zpracováním.

Od dívky se odráželo měsíční světlo stejně jako od její šedé srsti přicházelo stejné stříbro, ona jen tak stála, dost na to, aby upoutala pozornost. "Můj pane," Dívka odložila čepel a jemně si setřásla krvavé kapky z ucha, zvedla sukni a uklonila se: "Jsi spokojený s dnešním výkonem?" Dnešní mise skončila."

VCF-2065 Verycool Michelle The Assassin Maid Sixth Scale Collector Figure features:

- Emulational head sculpture. - Medical silicone steel skeleton body*1;(body makeup). - Fox ear hair band. - Maid skirt. - apron. - dermal suspender corset. - gray tail. - Lace bottom pants. - Leather high-heel ankle boots. - knife. - sig sauer p226. - Gun cover + thigh plate. - Hook gunshape glove(one s right hand). - Natural hand-shape gloves(1 pair). - Hold shape gloves(1 pair).

- Gift: a set of silver tea sets (one tray + one teapot + three small tea cups)

(Dřevěná krabice na obrázku je rekvizita na focení, která nepatří k produktu v balení). *Silikonové tělo je speciálně upraveno, povrch je hladký, tělo je vytvarované, není snadné ho barvit a může nosit šaty bez problémů. Kvůli procesním omezením silikonu budou na straně těla dělicí čáry. Pokud nelze přijmout, prosím nekupujte. *Prototype shown, final product may be slightly different.All information is subject to changing without prior notice.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz