Saber Bride Swordswoman Sexy Anime Figure

Saber Bride Swordswoman Sexy Anime Figure
Věkové omezení:14
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:009513
Výrobce: Alphamax
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 197 853,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Saber Bride vytvořená podle předlohy figurální řady the “Fate/stay night” series “Fate/EXTRA CCC” ( フェイト/エクストラ CCC) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 22 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Fate/Extra CCC - PVC Statue 1/8 Saber Bride, 22 cm tall.

From the japanese visual novel Fate/Extra CCC comes this highly detailed PVC statue of Saber Bride.

It stands approx. 22 cm tall and comes in a window box packaging.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.

Alphamax brings the Saber ( セイバー ) 1/8 PVC figure form the “Fate/stay night” series “Fate/EXTRA CCC” ( フェイト/エクストラ CCC). July 2017. Around 220mm tall,

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz