Roxanne-san Sexy Anime Figure

Roxanne-san Sexy Anime Figure
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY od 1/12 do 1/1
Kód:BA15163
Výrobce: YAMATO
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 853,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Roxanne-san vytvořená podle předlohy figurální řady the original character designed by Shunya Yamashita vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 28 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Yamato released the Creators Labo #020 Roxanne-san ( ロクサーヌさん ) 1/6 PVC figure from the original character designed by Shunya Yamashita. August 2009. Around 280mm tall.

Roxanne-san is the twentieth girl in the Creator s Labo collection. A the collaboration between the veteran sculptor Yoshizawa Mimasa and the highly popular Yamashita Shunya, Roxanne is both a dream girl and a femme fatale. Simply look at the hourglass figure, the serene, but somewhat dangerous expression and that large sword in her hand. Roxanne, like a lot of Yamashita Shunya s ladies, have a mission to complete and she is striding towards her goal in purposeful steps.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz