Rie Kawai Happy End Sexy Anime Figure

Rie Kawai Happy End Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.06.2017
Věkové omezení:18
Rok vydání:2017
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:SQ8152
Související:Rie Kawai Pure Blood Sexy Anime Figure
Rie Kawai Sexy Anime Figure
Výrobce: Q-Six
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 8 973,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIMESoška Rie Kawai vytvořená podle předlohy figurální řady the eroge “LOVERS -Koi ni Ochitara-” ( LOVERS -恋に落ちたら…- ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 30 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

This is an amazing figure of the character Rie Kawai, a character from a popular adult game called Lovers – Koi ni Ochitara, Showing the "happy end" with this character, with her standing before you wearing sexy lingerie, which is "cast off" and can be easily removed alowing you to see everything. The figure is large, being a 1/5 scale, so it will really look gorgeous on your display shelf. Look at her wearing her sexy lingerie and clothes, holding her sex toys, or display her fully nude. Height: 30cm (11.8in)

Q-six comes out with the Kawai Rie ( 河合理恵 ) -HAPPY END- 1/5 PVC figure from the eroge “LOVERS -Koi ni Ochitara-” ( LOVERS -恋に落ちたら…- ) published by Jellyfish. June 2017. Around 300mm tall. Castoffable.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz