Hajime Aotsugi Girl In A Turquoise Blue Trimmed Bunny Outfit Sexy Anime Figure

Hajime Aotsugi Girl In A Turquoise Blue Trimmed Bunny Outfit Sexy Anime Figure
Novinka

v prodeji od 30.10.2024
Věkové omezení:15
Rok vydání:2024
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY - 1/12 do 1/1
FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:HA9T86
Výrobce: FREEing
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 8 993,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Hajime Aotsugi 1/4 vytvořená podle grafické předlohy the Original Character by sakiyamama vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 40 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Kekemotsu s Jacket Bunny as a large scale figure! The Jacket Girl synonymous with Kekemotsu is now a figure based on a brand new illustration! In addition to the sheer size of the figure, highlights include an eye-catching turquoise blue jacket and a bunny outfit that hugs her voluptuous physique snugly. Her slightly tilted head and embarrassed expression, as well as her devoted and mild gaze are simply mesmerizing! The figure also features real net tights, providing a realistic texture! Please welcome the alluring Hajime into your collection!

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz