Nurse Momoi On Cushion Sexy Anime Figure

Nurse Momoi On Cushion Sexy Anime Figure
Věkové omezení:18
Skladem: na dotaz
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:0020961
Výrobce: Native
MotivSOFT HENTAI ANIME


Sleva 12% - z ceny 9 993,00 Kč s DPH
Nová cena 8 794,00 Kč s 10% DPH


Pro předběžnou rezervaci se musíte nejdříve přihlásit (registrovat).
#HENTAIANIME

Soška Nurse Momoi Kangoshi vytvořená podle předlohy figurální řady the manga/anime original character by Saitom vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 18,5 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Native released the Native Creators Collection Nurse Momoi ( 看護師・桃井 ) 1/7 PVC figure from original character by Saitom. November 2015. Standard Ver. around 185mm tall. Simple Ver. around 150mm tall. Native exclusive.

A sweet temptation from your fantasy sexy nurse! So, what will your next move be… ?

The long-awaited figure based on saitom s original illustration you find spread wide on that hallowed examination table, with a languorous and inviting expression. A situation everyone s fantasized about at least once, captured in this larger-than-life figure.

Sculpted by Ken Kawanishi, with an abundance of luscious breast and thigh to feast the eyes.

Available in two different versions – a Standard Ver. that includes the examination table seen in the original illustration, as well as a Simple Ver. that comes with a figure-protecting cushion.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz