Misty The Mistral Nereis Sexy Anime Figure

Misty The Mistral Nereis Sexy Anime Figure
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY, PRAVĚK FOSÍLIE
Kód:100313
Výrobce: Kotobukiya
MotivSOFT HENTAI ANIME


Cena 7 983,00 Kč s 21% DPH

kusů
#HENTAIANIME

Soška Misty vytvořená podle předlohy figurální řady the “Shining” game series “Shining Blade” ( シャイニング・ブレイド ) vycházející z japonské formy dějového vyprávění anime je vysoká cca 23,5 cm s detailním zpracováním.

Anime (zkrácený japonský přepis z výrazu animace,= animéšon) je označení pro animované filmy a seriály vyrobené v Japonsku. Dělí se ovbykle na TV seriály, PC speciál OVA (Original Video Animation) nebo online speciál ONA (Original Net Animation),na filmy a hudební videa. Anime je v Japonsku velmi rozšířený druh zábavy a vyznačuje se charakteristickým stylem kresby postav a pozadí, k žánru anime se ale počítá i loutková nebo 3D animace. Animace se v Japonsku stala populární jako alternativní forma dějového vyprávění v porovnání s málo rozvinutým japonským hraným filmem. Anime pokrývá širokou škálu žánrů, od akčních seriálů přes detektivky až po psychologická dramata. Anime se obvykle vysílá v televizi, distribuuje na DVD nebo publikuje jako videohry. Anime bývá často ovlivněno nebo přímo inspirováno japonskými komiksy manga, nebo občas naopak takové komiksy inspiruje. Občas bývá anime také adaptováno do podoby hraných filmů. Anime produkuje řada japonských animátorských studií.

Kotobukiya released the Misty ( ミスティ ) Mistral Nereis ミスティ(ミストラル・ネレイス) 1/8 PVC figure form the “Shining” game series “Shining Blade” ( シャイニング・ブレイド ) published by SEGA. July 2013. Around 240mm tall. ABS & ATBC-PVC Pre-Painted Complete Figure.

Misty Nereis, the third songstress in Shining Blade is a dragon lady, she has the temper, the power, and the hotness. Perhaps because her lifespan is much longer than humans, she can afford to act the spoilt child. And she is a deadly adorable one at that. She is sculpted loyally according to Tony Taka s illustration. The flaps of her dress and her golden hair fly behind her, creating an image of motion. To go with her cute and pop pose, her figure sculptor Matsumoto Kouei created a star shaped base for her. He painted it with pearl gloss and decorated it with clear parts to give off the sense of glamour.

This item has features and themes that are for adults only. Ages 18 and up. Recommended for mature collectors.

General Safety Warning: Products offered may be intended for Adult Collectors. Products may contain sharp points, small parts, choking hazards, and other elements not suitable for children under 15 years old.PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

telefon 775 965 556

email: info@pknihy.cz