Mercedes-Maybach S650 Silver Hood Black Spoked Wheels 1/18 Die-Cast Vehicle

Mercedes-Maybach S650 Silver Hood Black Spoked Wheels 1/18 Die-Cast Vehicle
Věkové omezení:14
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast - 1/18 a další
Kód:DC683615
Výrobce: Norev


Cena 8 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Model auta pro sběratele Mercedes-Maybach S-KLASSE S650 ve stříbrně-černém laku vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování - k prodeji pouze stejná stříbrně-černá varianta s plochými disky kol bez paprskovitého designu - SNÍMEK 4.

Maybach je synonymem pro luxusní grand tourer a Mercedes Maybach třídy S není výjimkou. Podle tvůrců je Mercedes-Maybach S 650 vozem, který přichází jako nejluxusnější, nejkomplexněji vybavený a nejvybranější vůz třídy S všech dob. V roce 2015 Mercedes vrátil značku Maybach pod svoji modelovou řadu Mercedes, která představuje vyspělý luxus. Prvním vyrobeným modelem byl Mercedes-Maybach třídy S, který měl být postaven vůči konkurenci vozům Bentley Mulsanne a Rolls-Royce Phantom VIII.

S délkou 5 453 mm (214,7 palce) a rozvorem 3 365 mm (132,5 palce) je nový model v obou rozměrech přibližně o 20 cm větší než modely třídy S s dlouhým rozvorem. Mercedes-Maybach je k dispozici jako modely S 500 a S 600 (do USA byly dodány modely Mercedes-Maybach S 550 4MATIC a S 600, přičemž S 550 má stejný motor o objemu 4,7 l jako Mercedes-Maybach S 500 v jiných zemích), přičemž 4MATIC je volitelný s motorem V8 a V12 pro druhý jmenovaný model.

Mercedes také tvrdí, že třída S je nejtišším sériově vyráběným vozem na světě. Základní vůz má barevné varianty a možnost volby mezi zadní lavicí nebo 2 sklopnými zadními sedadly. Volitelná výbava zahrnuje klimatizovaná, vyhřívaná a masážní sedadla; vyhřívané loketní opěrky; systém čerpání ionizovaného vzduchu s vůní agarového dřeva po kabině; First class suite pro zadní kabinu a 3D prostorový zvukový systém Burmester High-End s 24 reproduktory a výkonem 1 540 W. Montáž vozu Maybach S 500 byla zahájena v indickém městě Pune v září 2015 a je druhou zemí, kde se vůz Maybach vyrábí.

Mercedes-Maybach S 600 je k dispozici také ve verzi Pullman, což je sedan s řidičem, který obsahuje přepážkou oddělený mimořádně luxusní prostor pro cestující vzadu se dvěma sadami sedadel orientovaných proti sobě. Tato verze je vybavena zážehovým motorem V12 s dvojitým přeplňováním, sedmistupňovou automatickou převodovkou a pohonem zadních kol. Stejný vůz je navíc k dispozici v pancéřované verzi, známé jako Pullman Guard.

Na autosalonu v Šanghaji v roce 2017 byl představen nový Mercedes-Maybach S 680 určený pouze pro Čínu, a to od modelového roku 2018. Číslo 8 je v Číně a asijských zemích velmi příznivé číslo, úzce spojené se štěstím a bohatstvím. S 680 je v podstatě stejný jako S 650, pokud jde o úroveň výbavy a podobně.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz