Mercedes Maybach S600 SWB 2015 Gold Metallic 1/18 Die-Cast Vehicle

Mercedes Maybach S600 SWB 2015 Gold Metallic 1/18 Die-Cast Vehicle
Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:AUTÍČKA PRO SBĚRATELE - MODELY 1/18 a další
AKČNÍ MODELY AUTÍČEK Die-Cast - 1/18 a další
Kód:DC642359
Výrobce: AUTOart models


Cena 10 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Model auta pro sběratele Mercedes-Maybach S600 SWB 2015 ve zlaté metalíze vytvořená podle předlohy originálu designerským týmem v měřítku 1:18 při věrném zachování detailu a kvality zpracování.

Podle svých tvůrců je Mercedes-Maybach S 600 vozem, který uklidňuje ducha neúspěšného samostatného projektu Maybach a přichází jako nejluxusnější, nejkomplexněji vybavený a nejvybavenější vůz třídy S všech dob. Při všech kvalitách standardní třídy S však musí být tak dobrý natolik, aby se kupující vzdali vozů jako Bentley Flying Spur nebo Rolls-Royce Ghost. Zvenčí je Maybach bezpochyby decentnější a není pochyb o tom, že mohutně upravená třída S nemá takový šmrnc jako někteří její soupeři.

Proto byl výrazně přepracován a je delší, vyšší a prostornější než třída S s dlouhým rozvorem, na délku získal 207 mm (což umožňuje o 159 mm více místa pro kolena) a na výšku 2 mm. I přes tento skromný údaj se prostor nad hlavou díky novému uspořádání zvětšil o 12 mm. Kabinu lze také čalounit širokou škálou kůží, dřev, střešních krytin a stehů, a to vše bez navýšení ceníkové ceny. Seznam luxusní výbavy je dlouhý a - nevyhnutelně - zaměřený na zvýšení komfortu cestujících, zatímco šofér (který jako jeden z mála není k dispozici ve standardní výbavě, ale bude téměř nevyhnutelně instalován po dodání) se soustředí na dopravu z bodu A do bodu B.

Seznam standardní výbavy zahrnuje chromovaný dvojitý výfukový systém, LED světlomety, posuvné panoramatické střešní okno, bezklíčové odemykání a startování, pneumatiky run-flat, tónovaná zadní okna a vnější 360stupňový kamerový systém. V interiéru jsou velurové koberečky, klimatizační systém s parfémováním Mercedes Air Balance fragance, ventilovaná přední a zadní sedadla, elektrické sluneční clony, elektricky nastavitelná a masážní sedadla, prosklená skříňka, čtyřzónová klimatizace, sklopná zadní sedadla a vyhřívané loketní opěrky a volant. V oblasti zábavy je k dispozici 12,3palcový informační a zábavní systém Mercedes-Benz Comand se satelitní navigací, rozhraním Bluetooth, připojením USB, rádiem DAB, hotspotem Wi-fi a televizním tunerem a zábavní paket pro zadní sedadla, který zahrnuje 10palcovou obrazovku, přehrávač DVD a bezdrátová sluchátka.

K dispozici je také takzvaná kabina první třídy. Kromě opulentnějších barev laku je to jediná nákladová varianta za 7200 GBP, která vymění třímístnou zadní lavici za dvě samostatná sedadla, která lze sklopit až na 43,5 stupně. Vedle těchto sedadel se nachází středová loketní opěrka s vloženými stolky, držáky nápojů s regulací teploty, postříbřenými flakóny na šampaňské a chladicím prostorem.

Za volantem nevyhnutelně pocítíte prodlouženou karosérii vozu oproti standardní třídě S se zhruba 120 kg hmotnosti navíc se zachovanou kvalitou, které standardní třídě S vynesly pětihvězdičkový verdikt v silničním testu. Mercedes-Maybach se řídí předvídatelně, náklony karoserie jsou dobře kontrolovány a jízda a kultivovanost jsou vynikající. Poněkud úsměvně působí tlačítko Sport, které si majitelé zřejmě vyžádali, ale tohle není auto, ve kterém by se dalo jezdit rally; jedinou rozumnou volbou je volnoběh, a v něm se mu daří opravdu velmi dobře. Dvakrát přeplňovaný motor V12 o objemu 6,0 litru je jediným motorem dostupným ve Velké Británii a nepostrádá nic na výkonu ani plynulosti chodu. Od 1900 otáček za minutu je jeho chod rychlý a hedvábně plynulý, a to i přes značnou hmotnost vozu 2335 kg. Řazení sedmistupňové automatické převodovky je sotva znatelné. Navzdory zlověstnému vzhledu čtveřice výfuků a nápisu V12 na předních blatnících nemusí být motor nikdy slyšet; Mercedes označuje Maybach za nejtišší sériově vyráběný sedan na světě.

Prostor a pohodlí na zadních sedadlech jsou výjimečné, stejně jako materiálové vybavení a zpracování. Úroveň technologií pro zlepšení vašeho života - od různých poloh sedadel až po palubní zábavní systémy - je na špičkové úrovni a místy předčí možnosti vozů, které stojí dvakrát tolik. Úroveň prostoru, pohodlí a technologií je špičková. Ačkoli to může znít zvláštně, Maybach je velmi výhodný, když vezmete v úvahu seznam standardní výbavy a volitelnou výbavu, která není nákladná, ve srovnání s konkurencí. Celkově se jedná o velmi schopný vůz s výjimečným zážitkem na zadních sedadlech, který se prodává za dobře odhadnutou cenu. Zaslouží si, aby se mu dařilo, a Maybach může být opět nepochybně hrdý.

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz