Lillie Roadrunner Atop A Barrel The Aero Eastern Pin-Up Girl Statue

Lillie Roadrunner Atop A Barrel The Aero Eastern Pin-Up Girl Statue
Novinka

v prodeji od 30.06.2022
Věkové omezení:14
Rok vydání:2022
Skladem:poslední kusy
Kategorie:FIGURKY, SOŠKY, POSTAVIČKY PRO SBĚRATELE
Kód:AC624
Výrobce: Attakus


Cena 7 993,00 Kč s 21% DPH

kusů

Soška Lillie Roadrunner vytvořená podle komiksové předlohy the Aero Eastern vycházející z grafického designu the Fane/Attacus Productions Statue line je vysoká cca 18 cm s detailním zpracováním.

Objevte tuto krásnou figurku Lillie Roadrunner, pin-up girl ze šedesátých let. Zlomyslně si hoví se svou žvýkačkovou bublinou, sedí na sudu a se stopkami v ruce sleduje závod aut Aero Eastern na amerických pouštních pláních.

Po studiu grafiky nastoupil Fane v 19 letech do malé reklamní agentury, kde se seznámil s Bar2, s nímž se spřátelil. Poté začal pracovat na komiksu, kde vydal sci-fi album Skud a dvě knihy ilustrací o motorkářském duchu. Je zcela přirozené, že Bar2 a Vents d Ouest mu svěřily pokračování Joe Bar Teamu. Vytvořil 2., 3. a 4. díl, v nichž vytvořil nové postavy a zároveň pokračoval v oživování těch starých, přičemž jim vtiskl svůj styl a humor. Od té doby vytvořil sérii Calagan - Rallye Raid, jejíž 1. díl produkoval s Pernou a Fontenayem, a nabídl veselý Précis de Bonne Conduite se stejným Pernou. Po velkém návratu Bar2 v pátém díle převzal Fane produkci šestého dílu. Od té doby vydal s Jimem v roce 2007 Petites Éclipses, v roce 2008 Le Recueil des Chroniques de Tunny Head, v roce 2009 Gemma T1 (druhý díl vyjde v roce 2010) a v roce 2010 Abe & Lagribouille s Juanem. V roce 2015 se podílel na sbírce "Les Univers de Stefan Wul", kterou vydalo nakladatelství Ankama a která je ponorem do sci-fi vesmírů tohoto plodného autora. V roce 2017 se pustil do dyptiku Streamliner a oklikou se vrátil ke kreslení naolejovaných mechanik. V roce 2019 vydal Hope One, svou první sérii, která stále vychází v nakladatelství Comix Buro.

Sběratelská soška číslovaná a limitovaná na 350 kusů. Dodává se s číslovaným certifikátem pravosti podepsaným "Fane". Vyřezáno ve Francii a ručně malováno. Velikost: 18 cm - 7,1".

PLEASE NOTE: Due to the small edition size and the great demand for this item, allocations are expected to occur.

UPOZORNĚNÍ: TITUL JE VYROBENÝ V OMEZENÉM MNOŽSTVÍ JAKO UMĚLECKÝ PŘEDMĚT. UVEDENÁ PRODEJNÍ CENA JE PLATNÁ DO VYPRODÁNÍ TUZEMSKÝCH ZÁSOB.Zaregistrujte k odběru Newsletteru

Pozoruhodné knihy (Nakladatelství Pknihy publishing)

email: info@pknihy.cz